Marta Kaczyńska wpadka
Andrzej Iwanczuk/REPORTER/ EAST NEWS
Aneta Wasilewska - 3 Maja 2020

Marta Kaczyńska zaliczyła gigantyczną wpadkę. Polacy przecierają oczy ze zdumienia, jak mogła?

Marta Kaczyńska ponownie znalazła się na językach Polaków, którzy dopatrzyli się gigantycznej wpadki. Niemalże wszyscy przecierają oczy ze zdumienia, nie mogąc się nadziwić, co się stało wczoraj. Wiele dziwi się, jak Marta Kaczyńska mogła się tak zachować.

Marta Kaczyńska kolejny raz sprawiła, że Polacy nie przestają komentować jej zachowania. W sieci pojawiła się informacja o niemałej wpadce córki pary prezydenckiej. Wiele osób jest zaskoczonych jej postawą.

KacperekSłużby przekazały oficjalny komunikat, wstrzymano poszukiwania Kacperka. Podsumowanie akcjiCzytaj dalej

Marta Kaczyńska zaszokowała wszystkich Polaków

Od śmierci rodziców życie Marty Kaczyńskiej stało się obiektem medialnego zainteresowania. Internauci komentują każde jej zachowanie i każdy post, który pojawia się w jej mediach społecznościowych. Na kolejną "wpadkę" nie trzeba było długo czekać. Co takiego oburzyło internautów tym razem?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

SynSyn bawił się z 2 kolegami, teraz jest ciężko ranny. Mama ostrzega innych rodziców, niech sprawdzą telefony dzieciCzytaj dalej

Okazało się, że Marta Kaczyńska najwyraźniej zapomniała, jakie święto było obchodzone wczoraj w kraju. Z okazji 2 maja czyli Dnia Flagi politycy, gwiazdy, a także obywatele Polski, wywieszają w swoich oknach flagi. Niestety, Marta Kaczyńska nie była jedną z osób.

Święto Flagi obchodzone jest od 2 maja 2004 r. Święto to ma przypominać o polskiej tożsamości, wspólnocie, a także symbolach narodowych, dlatego tak ważne jest, by wszyscy Polacy w tym dniu, wywieszali flagi. „Pamiętajmy, że szacunek do Ojczyzny i barw narodowych zaczyna się od małego” tak w mediach społecznościowych komentował święto premier, Mateusz Morawiecki.

Dzisiaj grzeje:

1.Niestety, Krzysztof Jackowski miał rację? Przepowiednia o wodzie się sprawdziła, mieszkańcy nie kryją smutku
2. Komunikat Ministerstwa Zdrowia o kolejnym etapie znoszenia ograniczeń. Jest ważna uwaga

Marta Kaczyńska i kolejne szokujące doniesienia

W ostatnich dniach było głośno o tym, że Marta Kaczyńska została przyłapana wraz z mężem na łamaniu obostrzeń. To nie pierwszy raz, kiedy w sieci pojawiają się informacje o tym, że córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej nie stosuje się do zaleceń. Niewiele wcześniej w mediach społecznościowych opublikowała dwuznaczne zdjęcie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Marta spędziła 3 lata w prawdziwym piekle. "Jak można zgwałcić żonę? To mi się należy"
  3. Druzgocące słowa Adama Małysza. Skoczek ostrzegł wszystkich Polaków, mocne przesłanie
  4. Marta Kaczyńska zaliczyła gigantyczną wpadkę. Polacy przecierają oczy ze zdumienia, jak mogła?
  5. Po 6 latach małżeństwa Monika Zamachowska ujawnia całą prawdę o mężu. "Życie z nim to jak stąpanie po bardzo cienkiej tafli"
  6. Uwaga, sklepy mogą oszukiwać na młodych ziemniakach. Trzeba uważać na 3 kluczowe rzeczy, aby nie dać się nabrać
  7. Wyrzucanie liści kalafiora jest 1 z największych błędów popełnianych przez niemal wszystkich. Można je spektakularnie wykorzystać

Krzysztof RutkowskiRutkowski ujawnia porażającą prawdę o poszukiwaniach Kacperka. Bardzo ostre słowa o policji i sądzieCzytaj dalej

źródło: superexpres

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News