Marta Kaczyńska w intymnej chwili
Instagram.com ammkaczynska
Monika Majko - 2 Listopada 2020

Wystarczyło jedno zdjęcie. Marta Kaczyńska w bardzo intymnej chwili, internauci poruszeni

Marta Kaczyńska opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie, internauci byli niezwykle poruszeni fotografią, która pojawiła się w sieci.

Marta Kaczyńska przeżyła ogromną rodzinną tragedię i choć od śmierci jej rodziców minęło już 10 lat, córka wciąż pamięta ból związany z nagłą stratą. W sieci opublikowała zdjęcie z bardzo intymnej chwili, internauci byli niezwykle poruszeni fotografią.

Marta Kaczyńska opublikowała zdjęcie z rodzinnego albumu

Od 31 października do 2 listopada br. obowiązuje w kraju zakaz wstępu na cmentarze. Z tego powodu wielu Polaków nie mogło tradycyjnie odwiedzić grobów swoich bliskich zmarłych w dzień Wszystkich Świętych. Należy do nich również Marta Kaczyńska, która w tym roku nie mogła odwiedzić mogił rodziców, którzy spoczywają na Wawelu.

Tragiczna, nagła śmierć uwielbianego aktora. Miał zaledwie 30 lat, wstrząsające doniesieniaTragiczna, nagła śmierć uwielbianego aktora. Miał zaledwie 30 lat, wstrząsające doniesieniaCzytaj dalej

Lech i Maria Kaczyńscy zginęli tragicznie w katastrofie Smoleńskiej, która miała miejsce 10 kwietnia 2010 roku. Byli jednymi z 96 ofiar tragedii lotniczej polskiego samolotu rządowego, na którego pokładzie znajdowali się członkowie krajowej delegacji zmierzającej na uroczystości związane z obchodami 70. rocznicy zbrodni katyńskiej.

Choć od śmierci prezydenckiej pary minęło już 10 lat, córka wciąż pamięta ból i niedowierzanie, jakie towarzyszyło jej w momencie, kiedy dowiedziała się o katastrofie, w której zginęli jej rodzice. Prawniczka wspomniała o tym w swojej książce pt. "Moi rodzice".

– Wybierając numery jak automat, wciąż wierzyłam, że przeżyli. [...] Nagle zamknął się pewien rozdział życia – Wyznała Marta Kaczyńska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Marta Kaczyńska wspomniała zmarłych rodziców

Z powodu zakazu odwiedzin na cmentarzach, w tegoroczny dzień Wszystkich Świętych Marta Kaczyńska postanowiła wspomnieć rodziców poprzez publikację zdjęcia pochodzącego z rodzinnego archiwum Kaczyńskich w swoich mediach społecznościowych.

Córka Marii i Lecha Kaczyńskich opublikowała na Facebooku fotografię, która została zrobiona w ich wspólnym domu. Na zdjęciu widać, jak były prezydent obejmuje ramionami swoją żonę i córkę, wszyscy troje siedzą na kanapie i szeroko się uśmiechają. To bardzo intymna chwila, która została utrwalona w piękny sposób.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagrał, co Żandarmeria Wojskowa wyrabia na cmentarzu. Burza w sieci po publikacji filmu

2. Tragiczna wiadomość we Wszystkich Świętych. Dziś rano zmarł jeden z najwybitniejszych Polaków

3. Premier Morawiecki właśnie przekazał wiadomość. Dotyczy wszystkich Polaków

Zdjęcie wywołało wielkie poruszenie wśród internautów. Pod fotografią użytkownicy sieci pozostawili wiele ciepłych słów, skierowanych do córki tragicznie zmarłej pary prezydenckiej.

– Wspaniali ludzie, na zawsze w naszej pamięci – napisała jedna z użytkowniczek sieci.

– Przepiękny obrazek kochającej się rodziny, łzy w oczach się kręcą, a w sercu żal. Olbrzymia, niewyobrażalna strata – dodała kolejna internautka.

Marta Kaczyńska
Facebook.com marta.kaczynska.54

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pochowali kota w ogrodzie, chwilę później zobaczyli go w domu. Odkopali grób i nic nie zrozumieli, dopiero weterynarz zdradził im prawdę
  2. Dzień Wszystkich Świętych. Te gwiazdy odeszły w 2020 roku. Na zawsze pozostaną w pamięci kibiców (FOTO)
  3. Córka Marty Kaczyńskiej przekazała radosną nowinę. Nie mogła już ukrywać, ekscytacji nie ma granic
  4. Z ostatniej chwili: Prezydent przekazał przykre informacje. Nie żyje znany polityk
  5. Grób Anny Przybylskiej zapiera dech. Mało kto wie, że nie została pochowana sama
  6. Disney stworzyło robota, który wprawi Cię w zakłopotanie. Niesamowity realizm i przeszywające spojrzenie
  7. Przez wielu uważany jest za chwast. Tymczasem niesamowicie podkręca smak niedzielnego rosołu

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News