Marta Kaczyńska ostro oberwała od polskiego celebryty. "Ma zabawne rozdwojenie jaźni"

Marta Kaczyńska ostro oberwała od polskiego celebryty. "Ma zabawne rozdwojenie jaźni" Źródło: youtube.com/Telewizja Pomerania

Marta Kaczyńska została oceniona przez polskiego celebrytę. Prawniczka, która wzbudza wielkie emocje wśród opinii publicznej, jest osobą, która musi liczyć się z wielką krytyką. Tak mocnych słów po adresem bratanicy Jarosława Kaczyńskiego nikt nie mógł się spodziewać.

Marta Kaczyńska spotkała się z krytyką ze strony polskiego artysty kabaretowego. Córka Lecha Kaczyńskiego, która nie raz słyszała już krytyczne komentarze na swój temat, nie mogła się spodziewać, że jeden z najpopularniejszych przedstawicieli polskiej sceny kabaretowej, będzie gotowy na aż tak mocne słowa pod jej adresem.

Marta Kaczyńska pod ostrzałem krytyki ze strony celebryty. "Ma takie zabawne rozdwojenie jaźni"

Osobą, która zdecydowała się na krytykę Marty Kaczyńskiej, jest Robert Górski, który wciela się w postać jej wuja - Jarosława Kaczyńskiego w internetowym serialu "Ucho Prezesa". Kabareciarz nie pozostawił suchej nitki na Kaczyńskiej i wyśmiał moralizatorski ton jej felietonów pisywanych dla prawicowych pism.

- Ma takie zabawne rozdwojenie jaźni, bo pisze felietony, w których uczy ludzi, jak żyć, a jednocześnie jej życie prywatne to ciąg niebanalnych obyczajowych skandali. Jest moralistko-skandalistką - mówi Górski.

Górski uważa, że życie prywatne Kaczyńskiej nie koresponduje z wizerunkiem tworzonym przez obóz Prawa i Sprawiedliwości.

- Kaczyńska jest twardym do przełknięcia (bo pogryźć się nie da) orzechem z drzewa świętej rodziny. Budzi w nich konsternację, bo to element, który nie pasuje. Pytani o córkę śp. prezydenta i jej skomplikowane życie rodzinne, układy z mężami, którzy okazywali się nie być ojcami jej dzieci, odpowiadają cichym głosem, że no trudno, Marteczka to im się nie udała - twierdzi satyryk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czemu Kaczyńska jest skandalistką? Górski ma swoje przypuszczenia

Robert Górski ma także swoistą teorię dotyczącą tego, czemu właściwie Kaczyńska prowadzi swoje życie prywatne w taki, a nie inny sposób.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2.Tragedia na placu zabaw, 5-letni Szymonek nagle zniknął. Nie udało się go uratować, jego ciało odnalazł tata

- Może rodzice ją za mocno trzymali, to im się odwinęła. Często tak jest, że na im krótszej smyczy są dzieci, tym dalej potem muszą odbiec. Z katolickiego liceum wybiegają czasem naprawdę wygłodniałe wilki. Bilans musi się wyrównać - sugeruje Górski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. IKEA wycofuje niepozorny produkt. ŚMIERTELNIE groźny dla dzieci
  2. W dniu ślubu teściowa szepnęła jej coś na ucho. Panna młoda prawie zemdlała. Nic dziwnego - to było straszne
  3. Przerażające informacje w Polsacie. Pojechali na pogrzeb, nie wiedzieli, że na własny
  4. Zaczyna się. W Polskę lada moment uderzy gigantyczna fala zimna
  5. Zrozpaczona Kinga Rusin przekazała informacje o śmierci bliskiej sobie osoby. "Odszedł"

Źródło: Fakt

Następny artykuł