Marta wyszła wcześnie za mąż, teraz żałuje tego najbardziej w życiu. Każda kobieta powinna to przeczytać

Marta wyszła wcześnie za mąż, teraz żałuje tego najbardziej w życiu. Każda kobieta powinna to przeczytać Źródło: picryl

Marta wyszła za mąż w bardzo młodym wieku, bo miała zaledwie 21 lat. Teraz zaczyna żałować swojej pochopnie podjętej decyzji. Przestrzega inne kobiety, żeby nie powielały jej błędów.

Marta napisała list do redakcji znanego portalu dla kobiet. Wyznała w nim, że decyzja o ślubie podjęła w bardzo młodym wieku, bo była ze swoim partnerem już przez wiele lat. 3 lata po ślubie zaczęła tego żałować i rozważa rozwód. 

Marta poznała swojego męża w bardzo młodym wieku

Autorka listu poznała swojego partnera - Kamila, kiedy miała 15 lat. Był starszym o 8 lat kolegą jej brata. Za każdym razem, kiedy odwiedzał jej starsze rodzeństwo, Marta starała się chociaż o chwilę rozmowy z chłopakiem. Jak sama przyznała - imponował jej buntowniczy charakter kolegi brata - nosił długie włosy, chodził w skórzanej kurtce i jeździł na motocyklu.

Wraz z kolejnymi wizytami Kamila u brata Marty, zaczęło rozkwitać między nimi uczucie. Z początku z powodu różnicy wieku, ukrywali to przed swoimi rodzicami. Kiedy bohaterka listu skończyła 18 lat, poinformowali o związku swoich bliskich. Dziewczyna zdecydowała się na studia w Warszawie, gdzie jej chłopak miał mieszkanie od rodziców. Dzięki takiemu obrotowi spraw zamieszkali w końcu razem.

W końcu podjęła decyzję o ślubie. Wtedy nie wiedziała, że w przyszłości będzie żałować

Po jakimś czasie wspólnego mieszkania zapadła decyzja o ślubie. Do ceremonii dołożyli rodzice, dzięki czemu obyło się bez problemów finansowych. Po 3 latach od zawarcia małżeństwa wszystko układa się dobrze - nie ma problemów finansowych ani częstych kłótni. Na horyzoncie pojawił się jednak inny problem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta sądzi, że nie zdążyła się w swoim życiu wyszaleć, w przeciwieństwie do swojego męża, który stwierdził, że jemu już szaleństw wystarczy. Ponadto Kamil był jej jedynym parterem, więc autorka listu czuje, że nie spróbowała innych opcji. Przyznała także, że poznała w pracy ciekawego mężczyznę, ale z racji, że jest po ślubie, nic nie może z tym zrobić.

Jakby tego było mało, Kamil chciałby mieć dzieci, na co Marta nie czuje się gotowa. Uważa, że zmarnowała swoją młodość i nie widzi dalszego sensu w swoim życiu. Ponadto zaczyna się pojawiać w jej głowie myśl o rozwodzie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
  2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
  3. Zapowiada się spektakularny rozwód. Królowa Elżbieta w centrum ogromnego skandalu
  4. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?
  5. To za niego wychodzi za mąż. Gwiazda "Barw Szczęścia" pokazała zdjęcie narzeczonego
  6. Absolutny brak człowieczeństwa. Para skatowała na śmierć dwoje niepełnosprawnych dzieci, a ich zwłoki potraktowała jak śmieci

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News