pjimage-4
Wiadomości Pikio - 4 Listopada 2016

Marszałek został poproszony o wymienienie 2 wad Kaczyńskiego. Jego odpowiedź zdziwiła słuchaczy

Nie jest tajemnicą, że najważniejszą osobą w państwie jest prezes Prawa i Sprawiedliwości - Jarosław Kaczyński. Trzymający władzę w partii polityk jest wzorem dla członków PiS. Mimo wszystko, pozostaje jedynie człowiekiem - czy ma więc jakieś wady?

Zapytany o to został marszałek senatu, Stanisław Karczewski. Podczas audycji w Radiu Zet, jeden ze słuchaczy poprosił go, aby wymienił dwie wady prezesa Prawa i Sprawiedliwości. W odpowiedzi, Karczewski zaczął mówić o... aniołach.

- Pan prezes Jarosław Kaczyński jest idealistą. Chciałby, żeby świat był idealny. Choć często mówi, że w Prawie i Sprawiedliwości nie ma samych aniołów, ale chyba chciałby, żeby w Polsce były same anioły - powiedział.

"Idealista" nie brzmi jak wada, co zresztą - po naciskach dziennikarza - przyznał sam Karczewski. Czy więc prezes Kaczyński jest uosobieniem człowieka idealnego? Zdaniem marszałka - jak najbardziej.

- Pan prezes Jarosław Kaczyński jest człowiekiem wybitnym. Mimo ogromnych przeżyć i wielkich ataków, doprowadził swoja partię do tego, że wygraliśmy wybory. I wygramy również następne, samorządowe wybory. Panie redaktorze, pan prezes Jarosław Kaczyński jest wybitnym politykiem, traktuje swoją misję z wielką odpowiedzialnością. Ja nie widzę żadnych wad u pana prezesa. - powiedział.

źródło: tvn

 
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News