"Dusza nie ma orientacji". Wywiad z marszu równości dla mediów narodowych podbija sieć

"Dusza nie ma orientacji". Wywiad z marszu równości dla mediów narodowych podbija sieć Źródło: Facebook/Polska w dużych dawkach/ Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Marsz Równości, który odbył się w sobotę w Białymstoku, nadal wzbudza ogromne emocje. Najwięcej mówi się o incydentach, do których doszło podczas manifestacji. Z tej okazji przeprowadzono wywiad z jedną mieszkanek miasta na temat środowisk LGBT. Jej słowa podbijają sieć.

Marsz Równości po raz pierwszy odbył się w Białymstoku. Środowiska LGBT i ich sympatycy przeszli ulicami miasta w sobotę. Niestety podczas tego wydarzenia doszło do wielu przykrych incydentów. Polskie społeczeństwo nadal dyskutuje na ten temat. Ten wywiad z Marszu Równości podbija obecnie sieć. 

Marsz Równości w Białymstoku zakłócony

Marsz Równości z założenia jest manifestacją pokojową, podczas której osoby o orientacji innej niż heteroseksualna, świętują miłość i różnorodność, jednocześnie zwracając uwagę na nierówność społeczną. W sobotę w Białymstoku to wydarzenie zostało zakłócone przez agresywną kontrmanifestację. 

Doszło do incydentów, które wzbudzają ogromne emocje wśród Polaków. Jeden z reporterów Mediów Narodowych postanowił zapytać o zdanie pewną kobietę. Jej wypowiedź podbija obecnie sieć. Dziennikarz najprawdopodobniej nie spodziewał się, że usłyszy o tym, że "dusza nie ma orientacji". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

"Dusza nie ma orientacji"

Reporter Mediów Narodowych, który ewidentnie był nastawiony negatywnie do Marszu Równości, rozmawiał z przypadkowo spotkaną mieszkanką Białegostoku. Zapytał kobietę o jej zdanie na temat par jednopłciowych i całej idei LGBT. Z pewnością nie spodziewał się, że w odpowiedzi usłyszy takie słowa. 

Kobieta zaczęła od tego, że nie jest po żadnej stronie w tym sporze. Stwierdziła, że znajduje się dokładnie po środku. Wyjawiła jednak, że jest jednego pewna, a mianowicie według niej Jezus byłby po stronie uciśnionych czyli uczestników Marszu Równości. To oni zostali bowiem zaatakowani przez grupy agresywnych kiboli, którzy rzucali kamieniami, kostka brukową i butelkami w kierunku spacerujących. Reporter nie dawał za wygraną i drążył temat. 

- To, co się dzieje po tej stronie jest złe, po prostu jest złe. Dusza nie ma orientacji seksualnej. Nie rozumiem tego - wyjaśniała dalej cały swój światopogląd kobieta. 

Później padły jeszcze mocniejsze słowa. Zapytana o postulaty środowisk LGBT, takie jak adopcja dzieci przez pary homoseksualne, kobieta przyznała, że duża część polskich dzieci wychowywana jest przez pary jednopłciowe w postaci matki i babci. Na końcu dziennikarz zadał pytanie o kwestię molestowania dzieci przez osoby homoseksualne. 

- Nie spotkałam się z tym. Spotkałam się natomiast z ofiarami molestowania przez księży - zakończyła rozmowę kobieta. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Gwiazdor ''M jak miłość'' wziął ślub w tajemnicy! Nie uwierzycie, KTO i z kim!
  2. Kobieta urodziła dziecko WŁASNEMU bratu. Powód rozwścieczy tysiące Polaków
  3. To lepsze niż hybryda! Dzięki tej metodzie będziesz mieć dokładnie takie paznokcie, o jakich zawsze marzyłaś
  4. Wraca uwielbiany Gang Słodziaków! Biedronka przygotowała specjalną ofertę dla klientów
  5. Minister Edukacji chce zakazania Marszu Równości? "Warto się zastanowić, czy tego typu imprezy powinny być organizowane"
  6. Ten 6-letni chłopiec to syn księżnej Kate. Dzisiaj wszyscy Brytyjczycy o nim mówią

Źródło: Na Temat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu