Zatrważające nagranie z Płocka. Słychać jakie wulgaryzmy rzucały dzieci w stronę uczestników Marszu Równości

Zatrważające nagranie z Płocka. Słychać jakie wulgaryzmy rzucały dzieci w stronę uczestników Marszu Równości Źródło: Unsplash - Cecilie Johnsen

Marsz równości odbył się dziś w Płocku. Mogliśmy spodziewać się, że z tej okazji dojdzie do wielu kontrowersyjnych wydarzeń, nikt jednak nie mógł przewidzieć, że ich bohaterami będą dzieci. Ich zachowanie jest szokujące.

Marsz równości w Płocku sprawił, że na północ Mazowsza przyjechało wiele tysięcy osób sympatyzujących ze środowiskiem LGBT, które chciały zamanifestować swoje przekonania. Można było spodziewać się, że znów znajdzie się grupa osób, która nie będzie przychylna uczestnikom zgromadzenia. Nikt nie spodziewał się jednak, że we wszystko włączą się również dzieci.

W internecie znalazły się nagrania ze skandalicznego starcia przeciwników LGBT z tymi, którzy zdecydowali się poprzeć marsz równości. W tej pierwszej grupie znajdowały się dzieci, które chciały w głośny sposób zamanifestować swój sprzeciw. Okazało się, że postanowiły użyć do tego wyjątkowo wulgarnych słów, które zaskoczyły internautów.

Marsz równości w Płocku zaatakowany przez dzieci

W internecie pojawiło się nagranie, na którym widzimy grupę chłopców w wieku około 13 lat, którzy postanowili bardzo głośno wyrazić swoją nienawiść skierowaną do uczestników marszu równości. Tuż obok nich stoi dorosły mężczyzna, który nie robi sobie nic z wulgaryzmów stosowanych przez osoby nieletnie, a wręcz dołącza do nich i również decyduje się na wykrzyczenie uczestnikom marszu w twarz swojej pogardy.

Sprawą zamieszczonego w internecie filmu zajął się już Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Jak poinformowali w mediach społecznościowych jego przedstawiciele, złożyli już wniosek, dzięki któremu opiekunowie prawni dzieci odpowiedzą za zachowanie swoich synów. Z pewnością nie będą to niskie kary.

Marsz równości zmienił się w festiwal nienawiści

- J***ć was! J***ć was! - krzyczeli chłopcy, którzy pojawili się na trasie marszu w Płocku, by głośno wygłosić swoją nienawiść wobec uczestników marszu. Już niebawem najpewniej także oni poczują konsekwencje swojego czynu w związku z interwencją OMZRiK. Bardzo prawdopodobne jest, że policja zdecyduje się na zastosowanie nadzoru kuratorskiego.

Dzisiaj grzeje: 1.10 milionów Polaków może spodziewać się rekordowej podwyżki emerytur i rent. Wiemy komu się należy i ile
2. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kolejne osoby w internecie wyrażają swoją wściekłość zarówno wobec zachowania nieletnich, jak również ich rodziców. Nie wiadomo, gdzie znajdowali się opiekunowie chłopców, a także czy zgadzali się oni z poglądami dzieci. Póki co nie doczekaliśmy się żadnego komentarza w tej sprawie ani wypowiedzi ze strony przedstawicieli policji.

(Fot. Twitter.com/OMZRiK)

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO]
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś przerażającego. Musiała interweniować policja
  3. U Rydzyka przeszli samych siebie, tak skandaliczne słowa, że aż trudno uwierzyć. Naubliżali społeczności LGBT
  4. Lokaj księżnej Diany dostał za to fortunę. Sprzedał mediom jej porażajaca tajemnicę, jej synowie muszą być zdruzgotani
  5. Mamę obudziło dziwne zachowanie psa. Kiedy za nim poszła, aż zamarła

Źródło: Twitter

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu