Polityk PiS atakuje marsze równości. "Prowokują ludzi, muszą się skończyć"

Polityk PiS atakuje marsze równości. "Prowokują ludzi, muszą się skończyć" Źródło: youtube.com/ Lublin Alarmowo

Marsz Równości zaatakowany przez polityka Prawa i Sprawiedliwości. Jeden z przedstawicieli PiS, komentujący lubelski przemarsz środowisk i zwolenników LGBT, postanowił w ostrych słowach odnieść się do idei, jak też samych uczestników wydarzenia. Tak mocne słowa spotkały się z natychmiastową reakcją polityk opozycji.

Marsz Równości w Lublinie odbył się w tym roku bezpiecznie, ale nie bez trudności. Według policji w trakcie imprezy mogło dojść do detonacji domowych ładunków wybuchowych. Zdaniem jednego z polityków Prawa i Sprawiedliwości, to właśnie organizowanie tego rodzaju imprez prowokuje Polaków do tak niebezpiecznych zachowań. Słowa przedstawiciela prawicy zszokowały wszystkich w studiu radiowym.

Marsz Równości na cenzurowanym przez PiS. LGBT prowokuje do złych zachowań?

Osobą, która zasugerowała, że za niedoszłym wybuchem bomby na lubelskim Marszu Równości są środowiska LGBT, które miały sprowokować do tego agresorów, jest Janusz Kowalski. Polityk PiS, który w tym roku będzie starał się zasilić partię rządzącą w Sejmie, jest stanowczym przeciwnikiem homoseksualizmu, o czym powiedział dziennikarzowi TOK.FM.

- Uważam, że ideologia LGBT niszczy polską wspólnotę i agresywnie wchodzi w nasze społeczeństwo. Takie manifestacje jak marsze równości, które w sposób radykalny prowokują ludzi do niecnych zachowań, muszą się skończyć – komentował kandydat Prawa i Sprawiedliwości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kowalski wzbudził wielkie kontrowersje

Nie da się ukryć, że tak mocne słowa i bezpośredni atak w stronę środowisk LGBT może budzić wielkie emocje. Swój sprzeciw względem słów Janusza Kowalskiego wyraziła Marcelina Zawisza. Polityk, która jest "numerem jeden" list Lewicy w Olsztynie odniosła się nie tylko do słów Kowalskiego, ale także całego zachowania obozu rządzącego, który od pewnego czasu coraz mocniej podkreśla swoją wrogość względem osób homoseksualnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Lublin: znaleziono ROZCZŁONKOWANE ciało. Pies odgryzł głowę właścicielowi. Prokuratura nie ma wątpliwości
2. Straszne doniesienia z polskiej miejscowości. Fragmenty aut porozrzucało na długości 200 metrów

- To, co pan Kowalski mówi, to jest przyzwolenie na przemoc. A badania pokazują, że w społeczeństwie rośnie nienawiść do osób LGBT czy cudzoziemców. Sytuacja w Lublinie to pokłosie propagandy, którą prezentuje PiS, TVP, abp Marek Jędraszewski i wszyscy, którzy mówią o ideologii LGBT. Rząd stoi po stronie tych, którzy nienawidzą i chcą krzywdzić – podkreślała kandydatka Lewicy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyrok sądu wbija w fotel. Pozwał za uwiedzenie żony, wygrał fortunę | BiznesINFO
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Jest nagranie. Mężowi Meghan Markle puściły nerwy przy wszystkich
  5. Pierwszy raz wzięła na ręce szczeniaka. Szybko zaczęła łapać się za brzuch ze śmiechu przez reakcję zwierzaka

źródło: Tok.fm

Następny artykuł