KOCIOŁ obok Marszu Niepodległości! Takiej zadymy nie było od lat

KOCIOŁ obok Marszu Niepodległości! Takiej zadymy nie było od lat

Dzisiejsze święto jest jednym z najważniejszych w kalendarzu polskich patriotów. Wiele osób wyszło więc na ulice, aby jawnie pokazać przywiązanie do konkretnych poglądów oraz wartości. Jedno z opozycyjnych środowisk zostało bowiem brutalnie potraktowane przez policję.

Na nagraniach opublikowanych na Twitterze zobaczyć możemy grupę funkcjonariuszy, którzy urządzili prawdziwy kocioł na zebranych wspólnie zwolenników Obywateli RP. Wyrywali z tłumu pojedyncze osoby, przenosili w inne miejsce za ręce i nogi, nie zważając nawet na starszy wiek niektórych z nich. Takiej zadymy 11 listopada w Warszawie dawno już nie było.

Kontrowersyjne metody działania

Nie wiadomo, czym Obywatele RP na tyle narazili się policji, że zostali potraktowani w tak brutalny sposób. Jasne jest jedynie, że stało się to przy trasie przejścia Marszu Niepodległości w Warszawie. Internauci, będący gorącymi zwolennikami lub zagorzałymi przeciwnikami stowarzyszenia, zareagowali na działania funkcjonariuszy niezwykle burzliwie i skrajnie. Jedni w stanowczy sposób chwalili metody stosowane przez policję. Inni za to twierdzili, że w tak szczególnym dniu nie powinno dochodzić do tego typu konfliktów i zatargów.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News