Marlena Frank
policja.gov.pl
Bartłomiej Chudy - 20 Grudnia 2018

Zaginęła Polka, może być w niebezpieczeństwie. Pomóżcie to nagłośnić

Marlena Frank była ostatni raz widziana kilka dni temu. Najbliżsi i znajomi udostępniają w sieci informację o zaginięciu kobiety. Trop prowadzi do karanego już wcześniej za przemoc partnera Polki.

Marlena Frank zaginęła kilka dni temu. Rodzina bezskutecznie próbuje skontaktować się z kobietą. Wobec braku kontaktu poprosiła służby o pomoc. Wieść niesie się też w ekspresowym tempie przez media społecznościowe.

Zaginęła Marlena Frank. Widziano ją ostatni raz w Toruniu

Jednym z podejrzanych, jest partner Marleny, z pochodzenia Holender. Jak przyznają rodzice kobiety w zeszłą środę miała wyjechać z nim do Holandii. Po wyjeździe z Torunia słuch po niej zaginął. Ostatni raz widziano ją, jak wskazuje serwis Gazeta.pl, 15 grudnia o godz. 10 na ul. Szosa Lubicka w Toruniu. To stamtąd para miała udać się w kierunku Zakopanego lub Szczecina. Sprawa jest o tyle zadziwiająca, że - z relacji rodziców - Polka planowała pobyt na święta w swoim kraju. Nagłe zniknięcie, bez odpowiedzi i bez dawania znaku życia jest dla bliskich prawdziwym szokiem.

Obawy o partnera. Był "niebezpieczny"

Rodzina Marleny Frank nie ma wątpliwości. Bliscy są zdania, że jej partner jest oszustem, którego - jak wskazują - karano już za znęcanie się nad kobietami. Apel rodziny w tej sprawie opublikowała strona "Zaginieni przed laty". Bliscy obawiają się najgorszego. Podejrzewają, że Marlena może być przetrzymywana przez "niebezpiecznego partnera", który podobno potrafił w ten sposób postępować ze swoimi ofiarami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneEmerytury przechodzą rewolucyjne zmiany. Co musisz o nich wiedziećCzytaj dalej
Kobieta ma 45 lat i 160 centymetrów wzrostu. Jest niebieskooką blondynką. Z relacji rodziny wynika, że w momencie zaginięcia ubrana była w ciemne spodnie i kurtkę oraz kozaki. Jej poszukiwaniem zajmuje się już polska policja. Wszystkie osoby mogące pomóc proszone są o kontakt z policją w Chełmnie (miejscowość 40 km od Torunia). Tamtejsza KPP prowadzi poszukiwania kobiety.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Na Wspólnej zastygli w przerażeniu! Uwielbiana postać zaginęła w tragicznych okolicznościach
  2. W Nowy Rok przerwał milczenie. Ujawnił prawdę o 3 zaginionych nastolatkach
  3. Fabian zaginął, a do domu miał 100 metrów. Szokująca teoria detektywa!
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Edyta Jungowska zniknęła z telewizji na lata. Co dzieje się z zapomnianą aktorką „Na dobre i na złe”?
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News