W miejscowości Marki pod Warszawą w godzinach popołudniowych doszło do awantury. Jeden z mężczyzn w szale skorzystał z broni palnej. Ofiarę postrzału przewieziono do szpitala. Trwa policyjna obława na sprawcę.

Do zdarzenia doszło przy ul. Fabrycznej w Markach. Między początkowo rozmawiającymi mężczyznami doszło do krwawej sprzeczki.

Jeden z nich postrzelił drugiego i zbiegł z miejsca zdarzenia. Poszkodowany z raną brzucha został przetransportowany do szpitala. Trwają poszukiwania sprawcy.

Marki: krwawa strzelanina

Poszukiwania oddającego strzały wciąż trwają. W mieście trwa obława. Informacje te przekazał nam świadek, do którego udało nam się dotrzeć. Mundurowi kontrolują pojazdy i prowadzą patrole uzbrojeni w broń maszynową.

– Policja kontroluje w Markach i Zielonce auta. Maja pistolety maszynowe. Nie wiem, czy to z tym jest związane – powiedział nam świadek.

Początkowo nie był pewny z czym związane są patrole. Po chwili jednak udało mu się potwierdzić informację, że faktycznie policjanci poszukują uczestnika strzelaniny.

– Tak poszukują go. Jak jechaliśmy […] to widzieliśmy patrole z bronią, jak sprawdzają auta. Zablokowali parę ulic – mówi nam nasz rozmówca.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chcesz pomnożyć 500 plus? Sposoby, dzięki którym zyskasz nawet 150 tys. zł
  2. Polskie kąpieliska zamknięte. Zanieczyszczenie nieznaną substancją
  3. Najmodniejsze fryzury na lato 2018
  4. Służby alarmują! Tragiczna sytuacja psów w Polsce, nie róbmy tego

Czym jeździ Lewandowski? Boskie auta gwiazd futbolu [ZDJĘCIA]

SZOK! Przerażające stworzenia odkryte przez przypadek

źródło: wwl24.info

Zobacz również