Ta kobieta oszalała! Trynkiewicz będzie ojcem jej dziecka

Ta kobieta oszalała! Trynkiewicz będzie ojcem jej dziecka Źródło: fot. Youtube

Czasami trudno zrozumieć ludzkie nastawienia i działania. Ta kobieta z dużą dozą prawdopodobieństwa - zwyczajnie oszalała. Najbardziej znany polski pedofil, Mariusz Trynkiewicz ma zostać... ojcem jej dziecka.

To nie żart. Żona Mariusza Trynkiewicza udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o swojej szaleńczej miłości do męża i o tym, jakie mają plany na przyszłość. Co ciekawe, kobieta nie widzi nic złego w tym, że jej wybranek odbywa karę pozbawienia wolności z mordy i pedofilię - planują mieć dziecko! Kobiecie nie przeszkadza, że Mariusz Trynkiewicz dokładnie trzydzieści lat temu – 29 lipca 1988 r. zwabił do mieszkania, a potem zadźgał nożem trzech chłopców, zaś ich zwłoki podpalił w lesie. Potem znaleziono jeszcze ciało czwartego chłopca. Mimo takich mroków, żona Trynkiewicza mówi jasno: "Najchętniej krzyczałabym o naszej miłości".

Mariusz Trynkiewicz zostanie... ojcem!

- Teraz planujemy dziecko z Mariuszem. Na razie widzenia są w obecności strażników, więc nie mogliśmy skonsumować związku w pełny sposób, ale to jest wisienka na torcie - mówi żona Trynkiewicza, która jest przekonana, że będzie on bardzo dobrym tatą. Już teraz doradza jej w sprawie córki, którą kobieta ma z poprzedniego związku. Co więcej, Trynkiewiczowa wierzy w to, że ofiary jej męża... same wybrały sobie taki los. - Mieli czas, aby ochłonąć, zastanowić się i uciec. Nie zrobili tego. To była ich decyzja, że nie żyją (...) No i nie wiadomo, kim obecnie byłyby te dzieci. Może wyrosłyby na zabójców i złodziei. Kto włóczy się samotnie przy rzece w wieku kilkunastu lat? - mówi o zamordowanych przez Trynkiewicza dzieciach. - On już więcej nie będzie dotykał chłopców, bo ma mnie (...) Uwielbiam, gdy u niego jestem, a Mariusz całuje mnie w czółko. On jest teraz takim grubaskiem, więc ma trochę niezdarne ruchy, które mnie rozczulają. Dużo mnie przytula, gładzi po włosach. Mówi, że jestem jego aniołem, cudem i nigdy nie myślał, że spotka go takie szczęście - podsumowuje partnerka zwyrodnialca.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wczoraj Kora, dzisiaj on. Nie żyje kolejna ikona polskiej muzyki
  2. Doda oddała hołd na scenie. Coś NIESAMOWITEGO, fani stanęli jak wryci
  3. Największa gwiazda „Mam Talent” leży w szpitalu w ciężkim stanie. Porzucili ją przyjaciele
  4. Te zwierzaki są oficjalnie najśmieszniejszymi zwierzętami świata. Udusisz się ze ŚMIECHU [Zdjęcia]
Trynkiewicz fot. YouTube Źródło: kobieta.onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News