trynkiewicz
Fot. YouTube
Mikołaj Pilecki - 1 Listopada 2018

Trynkiewicz z nagrodą?! Na "rodzinnym" festiwalu obok Quebonafide pokażą dzieła pedofila

Mariusz Trynkiewicz przed niemal trzydziestoma laty w brutalny sposób najpierw zgwałcił, a następnie zamordował czterech chłopców z Piotrkowa Trybunalskiego. Za swoje zbrodnie otrzymał w 1988 roku najwyższy wymiar kary, który w PRL był stosowany. Po amnestii wyrok zamieniono na 25 lat pozbawienia wolności.

Mariusz Trynkiewicz urodził się w 1962 roku w Piotrkowie Trybunalskim, które leży dziś w województwie łódzkim. Historia jego chorych zamiłowań rozpoczęła się na długo, zanim dopuścił się najgłośniejszej ze swoich zbrodni. Jeszcze, gdy pełnił służbę wojskową, dopuścił wykorzystania seksualnego 12-letniego chłopca. Sąd wojskowy skazał go za to na rok więzienia w zwieszeniu na dwa lata. Niedługo potem dokonał kolejnego gwałtu, za który otrzymał 1,5 roku więzienia, a po odwieszeniu poprzedniej kary został zamknięty łącznie na 2,5 roku. W związku z chorobą matki otrzymał przepustkę, podczas której zwabił do swojego mieszkania 13-letniego chłopca. Najpierw go wykorzystał, następnie udusił, ciało zakopał. W niewiele później podobny los spotkał następną trójkę młodych piotrkowian, lecz ich ciała zostały spalone.

Wystawa z dziełami mordercy

W tę sobotę 3 listopada w Łodzi odbędzie się festiwal tatuażu o nazwie "Tatto Days". W jego programie przewidziane są spotkania z około 300 artystami tatuażu z kraju i zagranicy, spektakle czy koncerty. Impreza reklamowana jest jako wydarzenie dla całych rodzin w tym dzieci.   Grupa docelowa jest bardzo ciekawa, biorąc pod uwagę, że na imprezie prezentowana będzie wystawa "Twórczość zza krat", w której ramach pokazane zostaną obrazy Mariusza Trynkiewicza. Jak donosi "Fakt" organizator nie sprecyzował, czy chodzi o tego konkretnego Trynkiewicza, lecz mało prawdopodobne jest, by był to ktoś inny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
CandlePolacy uwielbiali ich bez granic. Pożegnaliśmy ich w 2018 rokuCzytaj dalej

Mariusz Trynkiewicz otrzymał karę śmierci

Śledztwo wykazało winę Trynkiewicza i kilka jego charakterystyk. Ustalono między innymi, że jest sadystą i był poczytalny w czasie dokonywania mordów. Czyny dawnego nauczyciela stały się znane w całej Polsce, a opinia publiczna otwarcie domagała się jego powieszenia. Zgodnym werdyktem wszystkich sędziów został skazany na karę śmierci. Wyroku jednak nigdy nie wykonano. Gdy nadeszła amnestia i w życie weszło memorandum w kwestii wykonywania kary śmierci, wyrok zamieniono na 25 lat pozbawienia wolności, ponieważ w ówczesnym prawodawstwie dożywocie nie występowało. Trynkiewicz karę odsiedział, wyszedł na wolność w 2014 roku. szybko jednak wrócił za kraty.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agata Duda żyje w ciągłym strachu. Zapowiedziano publikację intymnych faktów z życia prezydenta
  2. Ujawniono notatkę kapitana lotu Lecha Kaczyńskiego. Prezydent podjął ryzykowną decyzje
  3. Już więcej nie będzie. Wiśniewski chce przy niej UMRZEĆ
  4. ZABÓJCA POLUJĄCY NA NIEDŹWIEDZIE OPIEKUNEM DZIECI? EFEKT SZOKUJĄCY!
  5. Jak ubrać się do adwokata? Dowiedz się jak się przygotować
ZAMIANA
kinga_rusin214 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: fakt.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News