Sprawdzili co u Trynkiewicza. Zwyrodniałe zachowanie mordercy i pedofila

Sprawdzili co u Trynkiewicza. Zwyrodniałe zachowanie mordercy i pedofila Źródło: fot. YouTube

Historia, która zaszokowała całą Polskę znów wyciągana jest na światło dzienne. Tego nikt nie zapomniał - z pewnością nie rodziny ofiar, które od dziesiątek lat nie mogą pogodzić się z tragiczną śmiercią swoich dzieci. Mariusz Trynkiewicz tymczasem odcina się od przeszłości i planuje... założyć rodzinę.

Nie da się zapomnieć koszmaru, który w 1988 roku dotknął czterech chłopców. Mariusz Trynkiewicz, pozornie spokojny nauczyciel i wychowawca z Piotrkowa Trybunalskiego, w jednej chwili okazał się potworem, którego czyny nie sposób opisać. Pierwszą karą za molestowanie 12-letniego chłopca było 2,5 roku pozbawienia wolności. Nie zniechęciło go to jednak do dalszych zbrodni. Do swojego mieszkania zwabił kolejnego chłopca, a następnie molestował i udusił 13-latka. W tym samym miesiącu zabił jeszcze trzech chłopców, tym razem przy pomocy noża.

Mariusz Trynkiewicz skazany i uwolniony. Rodziny ofiar cierpią, a zwyrodnialec prowadzi szczęśliwe życie

Zwłoki odnaleziono w lesie i choć po pierwszej rozprawie czterokrotnie skazano go na karę śmierci, już po kilku tygodniach wyrok zmieniono na 25 lat pozbawienia wolności. W 2014 roku Trynkiewicz wyszedł z Zakładu Karnego w Rzeszowie Załężu i trafił, już jako wolny człowiek, na przymusową terapię zaburzeń preferencji seksualnych. W tym czasie jego życie zaczęło układać się na nowo. Maluje, pisze wiersze, lubi grać w karty. W ośrodku w Gostyninie wziął ślub. I choć żona Anna nie chce zdradzać mediom swojego nazwiska, otwarcie przyznaje, że planuje stworzyć dużą, szczęśliwą rodzinę z Mariuszem Trynkiewiczem. Pedofil chce mieć dziecko, a nikt nie może mu tego zabronić. Dodatkowo kobieta już teraz jest matką nastoletniej Kasi.

Mariusz Trynkiewicz będzie miał rodzinę

Wszystko w swojej książce opisała Ewa Żarska, dziennikarka Polsat News. Przez wiele lat zagłębiała się w sprawę Trynkiewicza, aby teraz opublikować swoje dzieło "Łowca. Sprawa Trynkiewicza". - Nie chciałam epatować, starałam się unikać słów bestia, potwór, bo to zupełnie nie o to chodziło. Chciałam, żeby czytelnik sam ocenił, co się wydarzyło - tłumaczy sama autorka. Ewa Żarska pisząc książkę dowiedziała się nie tylko o jego ślubie i planach na przyszłość, ale także o zadziwiającej przeszłości. Zbrodniarz był bowiem wcześniej nauczycielem i miał bardzo wysoki poziom inteligencji (IQ na poziomie 121). Teraz jednak w dalszym ciągu wykazuje skłonności pedofilskie. W 2015 roku znaleziono przy nim pornografię dziecięcą. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje słynny polski muzyk! Tragiczny wypadek w Warszawie
  2. Portal opisał intymne relacje Igi Lis z chłopakiem?! Tomasz wpadł w szał
  3. Donald Tusk zawiódł się na Polakach. Wbili mu nóż w plecy
  4. Przywiązany pies do torów. Uratował go cudowny człowiek
Mariusz Trynkiewicz fot. YouTube Mariusz Trynkiewicz fot. YouTube Mariusz Trynkiewicz fot. YouTube
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News