Historia, która zaszokowała całą Polskę znów wyciągana jest na światło dzienne. Tego nikt nie zapomniał – z pewnością nie rodziny ofiar, które od dziesiątek lat nie mogą pogodzić się z tragiczną śmiercią swoich dzieci. Mariusz Trynkiewicz tymczasem odcina się od przeszłości i planuje… założyć rodzinę.

Nie da się zapomnieć koszmaru, który w 1988 roku dotknął czterech chłopców. Mariusz Trynkiewicz, pozornie spokojny nauczyciel i wychowawca z Piotrkowa Trybunalskiego, w jednej chwili okazał się potworem, którego czyny nie sposób opisać. Pierwszą karą za molestowanie 12-letniego chłopca było 2,5 roku pozbawienia wolności. Nie zniechęciło go to jednak do dalszych zbrodni. Do swojego mieszkania zwabił kolejnego chłopca, a następnie molestował i udusił 13-latka. W tym samym miesiącu zabił jeszcze trzech chłopców, tym razem przy pomocy noża.

Mariusz Trynkiewicz skazany i uwolniony. Rodziny ofiar cierpią, a zwyrodnialec prowadzi szczęśliwe życie

Zwłoki odnaleziono w lesie i choć po pierwszej rozprawie czterokrotnie skazano go na karę śmierci, już po kilku tygodniach wyrok zmieniono na 25 lat pozbawienia wolności. W 2014 roku Trynkiewicz wyszedł z Zakładu Karnego w Rzeszowie Załężu i trafił, już jako wolny człowiek, na przymusową terapię zaburzeń preferencji seksualnych.

W tym czasie jego życie zaczęło układać się na nowo. Maluje, pisze wiersze, lubi grać w karty. W ośrodku w Gostyninie wziął ślub. I choć żona Anna nie chce zdradzać mediom swojego nazwiska, otwarcie przyznaje, że planuje stworzyć dużą, szczęśliwą rodzinę z Mariuszem Trynkiewiczem. Pedofil chce mieć dziecko, a nikt nie może mu tego zabronić. Dodatkowo kobieta już teraz jest matką nastoletniej Kasi.

Mariusz Trynkiewicz będzie miał rodzinę

Wszystko w swojej książce opisała Ewa Żarska, dziennikarka Polsat News. Przez wiele lat zagłębiała się w sprawę Trynkiewicza, aby teraz opublikować swoje dzieło „Łowca. Sprawa Trynkiewicza”.

– Nie chciałam epatować, starałam się unikać słów bestia, potwór, bo to zupełnie nie o to chodziło. Chciałam, żeby czytelnik sam ocenił, co się wydarzyło – tłumaczy sama autorka.

Ewa Żarska pisząc książkę dowiedziała się nie tylko o jego ślubie i planach na przyszłość, ale także o zadziwiającej przeszłości. Zbrodniarz był bowiem wcześniej nauczycielem i miał bardzo wysoki poziom inteligencji (IQ na poziomie 121). Teraz jednak w dalszym ciągu wykazuje skłonności pedofilskie. W 2015 roku znaleziono przy nim pornografię dziecięcą.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje słynny polski muzyk! Tragiczny wypadek w Warszawie
  2. Portal opisał intymne relacje Igi Lis z chłopakiem?! Tomasz wpadł w szał
  3. Donald Tusk zawiódł się na Polakach. Wbili mu nóż w plecy
  4. Przywiązany pies do torów. Uratował go cudowny człowiek
Mariusz Trynkiewicz
fot. YouTube
Mariusz Trynkiewicz
fot. YouTube
Mariusz Trynkiewicz
fot. YouTube

Szokujące przypadki mężczyzn zgwałconych przez kobiety [ZDJĘCIA]

Nie tylko Komenda: Największe porażki polskich sądów [ZDJĘCIA]

Zobacz również