Cała Polska na to czeka! Już wkrótce wszyscy będą mówić o Mariuszu Pudzianowskim
Mateusz Wysokiński - 5 Listopada 2018

Cała Polska na to czeka! Już wkrótce wszyscy będą mówić o Mariuszu Pudzianowskim

Mariusz Pudzianowski wraca na ring? Popularny zawodnik, wielokrotny mistrz świata Strongmenów już od dawna nie pokazywał się w trakcie KSW. Celebryta zapowiedział jednak, że nie zakończył jeszcze kariery i zapowiedział, kiedy będziemy mogli znowu podziwiać go na ringu.

Mariusz Pudzianowski od dawna nie pokazywał się publicznie. Po ostatniej, przegranej niestety walce mężczyzna nie planował podejmowania kolejnych walk w klatce. Dużo fanów i osób z otoczenia „Dominatora” wskazywało, że mężczyzna może nawet przejść na sportową emeryturę. Jak się jednak okazuje, te plotki są stanowczo przesadzone i już w najbliższym czasie będziemy mogli znowu podziwiać występy utalentowanego zapaśnika. Pytanie tylko, kiedy?

Mariusz Pudzianowski wróci do walki?

Sportowiec przyznał w lokalnej Telewizji Wałbrzych, że jeszcze w tym roku wróci do walczenia w ringu. Jak sam powiedział - Na pewno w grudniu będę się bił. W 2019 roku z dwa razy, a potem będziemy myśleli co dalej. Na razie sobie dźwigam, bo lubię to - powiedział popularny Pudzian. Mężczyzna od czasu swojej ostatniej walki z Karolem Bedorfem wycofał się z życia publicznego. Przegrana była dla zawodnika ponoć nie tylko obciążeniem fizycznym, ale i psychicznym. Warto dodać, że był to pierwszy raz, gdy mieszkaniec Bielska-Białej, musiał uznać wyższość przeciwnika na ringu. Teraz Pudzianowski ponoć trenuje sam i skupia się głównie na poprawieniu swojej tężyzny, jak też zasięgu ramion.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Edyta OlszówkaTe gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?Czytaj dalej

Czy Pudzianowski jest bliski końca?

Mężczyzna unika deklaracji wybiegających najbliższy rok. Milczy w sprawie potencjalnych walk i innych sportowych zobowiązań. Pudzianowski, pomimo tego, że jest jedną z twarzy MMA i gwiazd federacji KSW, nie czuje się już tak dobrze, jak jeszcze na początku kariery. Ponoć same walki bywają dla zawodnika frustrujące, a z racji zaawansowanego jak dla sportowca wieku 41 lat, już sam nie chce ryzykować coraz to większych kontuzji i urazów. Najprawdopodobniej, po zakończeniu Kariery Mariusz Pudzianowski skupi się na jednym ze swoich licznych biznesów. Zapaśnik jest także związany z własnym projektem muzycznym. Wraz ze swoim bratem tworzy „Pudzian Band”, który osiągnął sukces na rodzimej scenie. Czy tak właśnie będzie wyglądać przyszłość sportowca?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Barw Szczęścia nie mogą uwierzyć. Pogrzebu nie będzie
  2. Znajomi Martyny Wojciechowskiej ujawnili jej wielką tajemnicę. Będzie zła?!
  3. Lekarze czuwają przy niej 24h/7. Co się dzieję z Meghan Markle?!
  4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Znaki zodiaku, które są największymi kłamczuchami. Cała prawda
Artur Szalpuk 3One wspierały naszych mistrzów! Piękne partnerki siatkarzy [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News