pudzian
fot. wikimedia.org
Karol Zaborowski - 16 Listopada 2018

Mariusz Pudzianowski skrywa mroczną tajemnicę. Mało kto o tym wie

Mariusz Pudzianowski w swojej karierze odniósł naprawdę niesamowite sukcesy. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę, że ma on też swoją mroczną przeszłość, którą stara się skrzętnie ukryć.

Mariusz Pudzianowski ma na swoim koncie kilka tytułów najsilniejszego człowieka na świecie, które zdobył biorąc udział w zawodach Strongman. Osoby, które wtedy śledziły jego karierę, doskonale zdają sobie sprawę, że w tych zawodach dosłownie nie miał sobie równych. Wielokrotnie różnica pomiędzy nim a kolejnym zawodnikiem w rankingu była wprost oszałamiająca. Jednak w pewnym momencie Pudzian zdecydował przerzucić się na sporty walki, gdzie również radzi sobie naprawdę dobrze, ale ten wspaniały sportowiec ma na swoim koncie również poważne potknięcie, o którym mało kto wie.

Mariusz Pudzianowski siedział w więzieniu

Cała sytuacja miała miejsce lata temu, jednak na zawsze pozostanie w pamięci Mariusza Pudzianowskiego. Został on oskarżony o pobicie, a także kradzież złotego łańcucha. Spędził przez to ponad rok w więzieniu. Jednak jak sam wspomina, było to spowodowane tym, że chciał obronić innego 18-latka. - Do aresztu śledczego wsadził mnie miejscowy boss. Jest człowiekiem bardzo bogatym, wpływowym i wyjątkowo brutalnym. Właśnie poszło o tę brutalność, bo nie mogłem patrzeć, jak się znęcał nad osiemnastoletnim chłopcem. Bił go, aż chłopak upadł, potem skopał leżącego i stanął mu butem na twarzy. Ta scena z butem wyprowadziła mnie z równowagi - wspomina Pudzian. To właśnie ten mężczyzna oskarżył Mariusza, ale w swoich zeznaniach oczywiście przemilczał fakt, dlaczego został pobity. Pudzian ostatecznie odsiedział 19 miesięcy w więzieniu, ale postanowił ten czas spożytkować na dalszą pracę nad sobą.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Zbigniew WodeckiZbigniew Wodecki tym się nie chwalił! Takiego go nie znaliśmyCzytaj dalej
Mimo że był zamknięty, to nie zaniedbywał swoich treningów, a także obiecał sobie, że już nigdy nie wróci za kratki. Słowa dotrzymał, oczywiście z małymi odstępstwami, ponieważ brał udział w spotkaniach resocjalizacyjnych z więźniami, a także w ramach jednego z programów telewizyjnych ponownie na moment wrócił do więzienia. To przeżycie pozostawiło w jego umyśle wyraźny ślad, który nadal daje o sobie znać. Pudzian bardzo niechętnie wraca wspomnieniami do tamtych chwil, co nie powinno nikogo dziwić. Jednak jego historia bez wątpienia może stanowić pewnego rodzaju przestrogę dla innych.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Małgorzata Rozenek: Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej!
  2. Księżna Kate ma dość, jest na skraju! Nie wytrzyma długo
  3. Gessler przyznała się do ciężkiej choroby! Widać ją na jej twarzy
  4. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  5. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
Edyta OlszówkaTe gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News