Mroczna przeszłość Mariusza Pudzianowskiego. Straszna tajemnica
Marcin Owczarek - 6 Listopada 2018

Mroczna przeszłość Mariusza Pudzianowskiego. Straszna tajemnica

Mariusz Pudzianowski to jeden z największych strongmanów na świecie, wielu z nas pamięta jego wyczyny na zawodach, w których to nie raz zdobywał pierwsze miejsce. Niestety, jak każdy ma jakieś mroczne tajemnice. Przeszłość sportowca nie była taka kolorowa.

Mariusz Pudzianowski to człowiek orkiestra. Najpierw dał się poznać jako świetny strongman, który swojego czasu był określany najsilniejszym człowiekiem na świecie, później rozpoczął karierę w MMA, gdzie ponownie pokazał, na co go stać. W międzyczasie gra w zespole "Pudzian Band", którego współtworzy z bratem. Teraz zajmuje się rodziną i prowadzi firmę transportową. Mimo tak pokaźnego życiorysu ma swoje mroczne tajemnice z przeszłości. "Pudzian" jest najbardziej zasłużonym polskim strongmanem. Ośmiokrotnie został Mistrzem Polski, sześć razy zdobył tytuł Mistrza Europy i jest pięciokrotnym Mistrzem Świata. W dodatku ma wiele innych tytułów w swojej karierze. Nic dziwnego, że od zawsze ciągnęło go do sportu. Jego ojciec Wojciech był sztangistą i był również jego pierwszym trenerem. Mariusz Pudzianowski w swoim życiu chwytał się wielu zawodów. Był ochroniarzem, strongmanem, walczył w walkach MMA oraz obecnie prowadzi firmę "Pudzianowski Transport" i dom weselny w Białej Rawskiej. Uczciwie zarabia na życie i na swój dom. Niestety, nie zawsze tak wyglądało jego życie.

Mariusz Pudzianowski w więzieniu

W 2000 roku został prawomocnie skazany na 2,5 roku więzienia za pobicie. "Pudzian" mówił, że stanął w obronie chłopaka, który był gnębiony przez miejscowego bossa. - Do aresztu śledczego wsadził mnie miejscowy boss. Jest człowiekiem bardzo bogatym, wpływowym i wyjątkowo brutalnym. Właśnie poszło o tę brutalność, bo nie mogłem patrzeć, jak się znęcał nad osiemnastoletnim chłopcem. Bił go, aż chłopak upadł, potem skopał leżącego i stanął mu butem na twarzy. Ta scena z butem wyprowadziła mnie z równowagi - mówił Pudzianowski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek - Majdan10 najgłośniejszych wojen polskich gwiazd [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Po roku i siedmiu miesiącach został warunkowo wypuszczony z aresztu. Przysiągł sobie wtedy, że nigdy więcej nie wróci za kratki. I tak zmieniło się jego życie, został szanowanym obywatelem, który ma naprawdę wielu fanów i zmienił swoje życie diametralnie. - Coś tam za młodych lat chuliganiłem. Było to 16 lat temu i już do tego nie wrócę. Przez prawie 20 miesięcy nauczyłem się pracować nad sobą. Postawiłem sobie cel i do tego celu dążyłem - powiedział strongman. Mroczna przeszłość mimo wszystko zawsze będzie mu towarzyszyć już zawsze. Na szczęście, Pudzianowski postanowił zmienić swoje życie i dzięki temu mogliśmy oglądać w telewizji człowieka z wielką pasją, siłą i determinacją w dążeniu do celu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. „Co to za brednie!” Awantura z fanami M jak Miłość w 18. urodziny serialu
  2. Jednoznaczna deklaracja Tuska ws. wyborów! Wszystko już jasne
  3. Ujawniono lubieżny, seksualny list księżnej Diany! Napisała przed śmiercią
  4. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  5. Pitbull nie ma szans na dom? Wszystkie psy zostały adoptowane, tylko nie on
Majka JeżowskaGwiazdy, które zostały POBITE. Kim byli sprawcy? [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News