Mariusz Pudzianowski podobieństwo z bratem
Facebook.pl/Mariusz Pudzianowski
Bartłomiej Chudy - 29 Kwietnia 2019

Skala podobieństwa jest niesamowita. Pudzianowski na wspólnym zdjęciu z braćmi, ciężko ich rozróżnić

Mariusz Pudzianowski zasłynął przed laty jako dominator zmagań "Strong Man". Później utrzymywał się na fali popularności, próbując swoich sił w zespole muzycznym "Pudzianowski Band" ze swoim bratem Krystianem. Mało kto jednak wie, że popularny "Pudzian" ma jeszcze jednego, jakże podobnego do siebie brata. Zdjęcie z przeszłości mówi wszystko!

Mariusz Pudzianowski przez lata sławił Polskę na arenach międzynarodowych. Siłacz z Polski dominował w zawodach strongmenów - martwe ciągi i przeciąganie ciężarów były dla niego sposobem na utrzymanie pozycji. Później wykorzystał te sukcesy, utwierdzając swoją sławę, chociażby na w walkach MMA. Próbował swoich sił w muzyce. 

Mariusz Pudzianowski na starym zdjęciu z rodziną. Uderzające podobieństwo z braćmi

Interesujący się biografią "Pudziana" doskonale wiedzą, że wespół z bratem Krystianem grywali niegdyś w zespole "Pudzianowski Band". Niewielu jednak wie, że Pudzianowscy mają jeszcze jednego brata. 

Jolanta Kwaśniewska ślub.Jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska na swoim ślubie? Zbieramy szczęki z podłogiCzytaj dalej

Na dawnym zdjęciu sprzed lat pozują na jednej z rodzinnych uroczystości. Fotografia ujrzała dziś światło dzienne dzięki serwisowi Wykop.pl.

Jeden z internautów wstawił do sieci zdjęcie trójki sporo młodszych, ale już postawnych Pudzianowskich. Najsłynniejszy brat, Mariusz, siedzi w środku pomiędzy Krystianem a Dominikiem. 

Ten ostatni, nie jest znany szerszej publiczności. W odróżnieniu do braci, Dominik wybrał działalność z dala od mediów. Jest o dwa lata starszy od Mariusza. Co ciekawe, również związany jest ze sztukami walki. W przeciwieństwie od dwójki stroni od publicznego pokazywania się.

Oglądający Dominika i całą trójkę Pudzianowskich fani są zachwyceni. Dostrzegają jakże wymowne podobieństwo.

- To chyba działa na zasadzie trójcy świętej, gdzie Pudzian istnieje w trzech osobach - napisał pół żartem, pół serio jeden z internautów pod zdjęciem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

gessler2Który znany dziennikarz jest bratem Magdy Gessler? Zdziwisz się! 10 sekretów z życia restauratorkiCzytaj dalej

- Ten trzeci to ma wypas, nie tylko jest bratem Pudziana, jest jeszcze bratem brata Pudziana - komentuje z poczuciem humoru inny z internautów. 

screen Wykop.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan powiększyła swój biust? Fani pospadali z krzeseł widząc jej OGROMNE wdzięki!
  2. Dramat Agnieszki Chylińskiej! Po latach zdradziła bolesny sekret. TEN mężczyzna bardzo ją skrzywdził
  3. Maja Sablewska bez ubrań wije się w pościeli. Niejednemu oczy wyjdą z orbit (FOTO)
  4. Co łączy Julię Wieniawę i Michała Szpaka? Opadły nam szczęki
  5. Porażająca przepowiednia ojca Pio o III WŚ. Zdradził, co stanie się z Polską
  6. GIF wycofuje z aptek popularne leki. Lepiej wyrzućcie je natychmiast do kosza

Magda Gessler i Waldemar KozerawskiMagda Gessler i tajemnice jej rodziny. Jej brat to znany polityk, a ojciec? Nie uwierzycie!Czytaj dalej

źródło: Wykop

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News