Mariusz Pudzianowski odchodzi. Strongman, celebryta, a ostatnio także zawodnik KSW nie zamierza pojawić się na grudniowej gali w Gliwicach! Fani siłacza są zasmuceni i zastanawiają się, kiedy ich idol zamierza wrócić do walki. Jak się okazuje, przyjdzie im na ten moment długo czekać.

Mariusz Pudzianowski to bez wątpienia jeden z symboli federacji KSW, czyli stylu walki w klatkach. Słynny zawodnik nie chce już w tym roku wchodzić na ring i zamierza powoli ograniczyć swój udział w walkach w klatce. Co się stało?

Mariusz Pudzianowski – człowiek renesansu

Zawodnik, a także były Mistrz Świata Strongmenów jest postacią powszechnie lubianą. Na dużą popularność siłacza nie wpłynęły jednak same sukcesy sportowe, ale także udział Mariusza Pudzianowskiego w Tańcu z Gwiazdami, gdzie dotarł do finału. Dzisiaj fani zawodnika są zasmuceni wiadomością, że ich idol nie weźmie udziału w jednym z ważniejszych sportowych wydarzeń roku w dyscyplinie. Chodzi o galę KSW w Gliwicach.

W czerwcu tego roku Mariusz Pudzianowski przegrał jedną z najważniejszych walk w swojej karierze. „Dominator” w pierwszej rundzie został pokonany przez Karola Bedorfa. Ponoć porażka w walce była bardzo bolesna dla zawodnika i już wtedy wspominał, że może to być jedna z jego ostatnich walk. Na gali w Londynie 41-latek nie znalazł się w programie zapowiedzianych gwiazd, co tylko wzmocniło plotki. Fanom jednak wydawało się, że zobaczą go na KSW 46 w Gliwicach.

Eks-uczestnik Tańca z Gwiazdami co roku toczył dwie walki. Ku przerażeniu miłośników okazało się, że tym razem nie zobaczymy go po raz drugi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]

„Pudzian” kończy karierę?

Do zawodnika dotarł dziennikarz Artur Mazur. Sam zapaśnik nie dementował swojej decyzji o zakończeniu kariery, ale jak zapewnił fanów, nadal trenuje i stara się dojść do dobrej formy tak, aby móc wrócić do pełnej sprawności na wiosnę.

– Jestem po krótkiej rozmowie z Mariuszem Pudzianowskim. Na MMA się nie pogniewał, cały czas trenuje „dla własnej przyjemności”, ale na grudniowej gali KSW w Gliwicach nie zawalczy. Powiedział, że do klatki wróci najprawdopodobniej wiosną. Inna federacja niż KSW nie wchodzi w grę – relacjonował dziennikarz.

Fani mogą czuć się rozczarowani, ale ważniejszy dla nich jest fakt, że Mariusz Pudzianowski nie powiedział jeszcze w ringu ostatniego słowa. Co ciekawe, w przeszłości wiele razy zapowiadał, że odejdzie z MMA w wieku 40 lat, ale ostatecznie zmienił zdanie i nadal czaruje miłośników na całym świecie.

Były Mistrz Świata Strongmenów jest jedną z największych gwiazd KSW. Na koncie ma dwanaście zwycięstw, sześć porażek, a jedna walka została uznana za nierozstrzygniętą.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE

  1. Co oni zrobili z Małgorzatą Kożuchowską?! Wygląda strasznie
  2. Maryla Rodowicz przeżywa prywatny dramat! Odchodzi od niej najbliższa osoba
  3. Gessler nalegała by TVN nie emitował tego odcinka Kuchennych Rewolucji. „Jest za ostry!”

Jak dziś wygląda Maryna z "Janosika"? Aktorzy jednej roli po latach [ZDJĘCIA]

Czy uważasz, że Mariusz Pudzianowski powinien skończyć karierę?

Loading ... Loading ...

Zobacz również