Pudzianowski w dzikiej furii jak nigdy. Zmieszał kibiców reprezentacji Polski z BŁOTEM

Pudzianowski w dzikiej furii jak nigdy. Zmieszał kibiców reprezentacji Polski z BŁOTEM

Wtorkowy mecz naszej reprezentacji zdecydowanie nie należał do udanych. Na naszych piłkarzy w internecie wylała się prawdziwa fala krytyki. W pewnym momencie Mariusz Pudzianowski nie wytrzymał i napisał co o tym wszystkim myśli.

Nie da się ukryć, że polska reprezentacja nie zaprezentowała się na Mundialu z najlepszej strony. Naszych zawodników zdecydowanie stać na więcej. Kibice jeszcze przed meczem wychwalali piłkarzy pod niebiosa, jednak po meczu podejście wielu osób do reprezentacji zmieniło się diametralnie. Jeszcze w trakcie meczu w internecie aż roiło się od ostrej krytyki wymierzonej w piłkarzy. Po spotkaniu z Senegalem sytuacja jeszcze bardziej się pogorszyła, internauci wylali na nich wiadro pomyj, nie oszczędzili nikogo, dając upust swojej frustracji. Wszystkiemu uważnie przyglądał się Mariusz Pudzianowski, który w pewnym momencie nie wytrzymał i zdecydował postawić do pionu kibiców.

Mariusz Pudzianowski o polskich kibicach

Mariusz Pudzianowski w swojej karierze odnosił wiele sukcesów, wielokrotnie zdobył tytuł najsilniejszego człowieka na świecie. Teraz zmienił swoją dziedzinę na walki MMA, w których również odnosi liczne zwycięstwa, jednak ma na swoim koncie również kilka widowiskowych porażek. Sam doświadczył, jak kapryśni są kibice, gdy wygrywasz, wszyscy klepią cię po ramieniu i chwalą. Jednak w wypadku porażki większość momentalnie się od ciebie odwraca. Do takich właśnie osób w swoim poście zwrócił się Pudzianowski. - Jeszcze wczoraj tak zwani kibice byli gotowi nosić naszych pilkarzy na rękach. Dziś ich okrutnie wyszydzają. Czy tak zachowują się prawdziwi kibice? Nie !!!!!!! Kibice są na dobre i na złe. Gdy wygrywasz wsparcie nie jest Ci potrzebne. Potrzebujesz go jak przegrywasz. Mam nadzieję, że wielu z tych szydzących się opamięta. Jeżeli nie, to lepiej niech już nigdy nie kibicują . P.S. Przerabiałem w sporcie wszystko, byłem na górze, ale również przegrywałem. Jakoś jak ja wygrywam, to setki kibiców: Mariusz dobrze Ci idzie, ale jak dostaję w ryj to tylko słyszę: cienki jestes, nie nadajesz sie do MMA, idz se ciężary dźwigaj. Słuchając tych............. juz dawno bym musiał skończyć to co robię i nie byłbym w tym miejscu gdzie dziś jestem!!! - pisze Pudzianowski. Nie da się ukryć, że w tym momencie Pudzianowski zbeształ wielu Polaków, jednak według niektórych taki kubeł zimnej wody im się należał. Niestety, pomimo lekcji jakiej udzielił Pudzianowski polskim kibicom, na naszych piłkarzy nadal wylewana jest fala hejtu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co na to Kaczyńska?! Jej córka pobiła kreacją Oliwię Bieniuk
  2. Odszedł legendarny aktor. Zostawił po sobie ostatnie życzenie
  3. Szydło potwierdza: Odchodzę
źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News