Dramatyczny apel Mariusza Pudzianowskiego. Zamieścił go tuż przed galą KSW

Dramatyczny apel Mariusza Pudzianowskiego. Zamieścił go tuż przed galą KSW

Mariusz Pudzianowski przed rozpoczęciem 45. KSW opublikował na swoim Facebooku wiadomość do widzów. Sportowiec postanowił skorzystać z zainteresowania wydarzeniem i do swoich fanów wystosował dramatyczny apel.

Mariusz Pudzianowski w czerwcu tego roku ogłosił zakończenie kariery. Wielu fanom nie spodobał się ten fakt, ponieważ wspierali go od początku występów w zawodach. Teraz, sportowiec wagi ciężkiej poprosił fanów... by oglądali walkę z legalnych źródeł.

Emocjonalna wypowiedź przed walką KSW. Co Mariusz Pudzianowski powiedział fanom?

- Zawsze wspieram ciężką pracę. Nigdy nie pochwalam złodziejstwa. Mam swoje firmy i wiem, że na swoje trzeba ciężko tyrać. Dlatego zawsze powtarzam i będę powtarzał: KUPUJĄC LEGALNE PPV w KSW TV WSPIERASZ ZAWODNIKÓW. Jeżeli naprawdę jesteś fanem MMA, jeżeli naprawdę kibicujesz zawodnikowi, to wydaj te parę złoty na legalną transmisję. Jako jeden z zawodników KSW dziękuję każdej osobie która kupuje legalny dostęp. To dzięki Wam MMA w Polsce się tak prężnie rozwija, a KSW kolejny raz organizuje wielką galę w Anglii. I to jest dla mnie powód do dumy. Polska organizacja pokazuje kto tu rządzi! - czytamy na profilu w mediach społecznościowych Pudziana. Najpopularniejszy siłacz w Polsce uważa, że prawdziwy fan powinien wspierać sportowców poprzez czerpanie materiałów z legalnych źródeł. Nie da się ukryć, że niesłabnąca popularność walk sportowców coraz częściej przekłada się także na wpływy finansowe. Dzięki temu, gaże obecnych również stają się analogicznie wyższe. Mariusz Pudzianowski nie walczy w dzisiejszej gali, jednak nie opuszcza go duch sportowca. Apeluje do widzów, aby zgodnie z zasadą fair-play, korzystali z legalnych źródeł transmisji. Czy go posłuchają?

KSW 6 października

KSW po raz kolejny organizuje galę w Anglii. Dziś o godzinie 19:00 rozpoczęły się walki na Wembley w Londynie. W starciu stanęli między innymi: Damian Janikowski vs Michał Materla, Paweł (Popek) Mikołajuw vs Erko Jun czy Leszek Krakowski vs Alfie Davis. Najgorętszym występem zdaniem widzów jest ten, w którym bierze udział Popek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Podczas 41 KSW Popek przegrał swoją walkę. Dziś, walczy w wadze ciężkiej z Erko Junem urodzonym w Bośni. Jest to jedno z najbardziej oczekiwanych starć dzisiejszego wieczoru. Fani mogą przyglądać się przebiegowi w Internecie oraz na kanałach stacji cyfrowej.Najlepsze newsy dnia:

    1. Popek podjął decyzję o zakończeniu kariery. Fani nie mogą uwierzyć
    2. Popek znowu wyjechał do Londynu. Musiał dużo poświęcić
    3. Co za wtopa! Popek skompromitował się przed tłumem
Następny artykuł