Potworny lincz na Pudzianowskiego. Porównał gwałt do robienia zakupów: "Komuś chyba sterydy wlały się do mózgu"

Potworny lincz na Pudzianowskiego. Porównał gwałt do robienia zakupów: "Komuś chyba sterydy wlały się do mózgu" Źródło: instagram.com/pudzianofficial

Mariusz Pudzianowski w ostatnim czasie szokuje kontrowersyjnymi tezami, które padają z jego ust. Seksistowski "żart", na który pozwolił sobie na Facebooku, oburzył kobiety obserwujące profil byłego strongmana. Szybko dały mu do zrozumienia, że popełnił wielki błąd.

Mariusz Pudzianowski mógł sobie darować ten dowcip - twierdzą oburzone internautki, które poczuły się urażone ostatnim wpisem popularnego sportowca. Strongman zażartował sobie z gwałtu i to w wyjątkowo bezczelny sposób. Kobiety prawdopodobnie szybko nie wybaczą mu tego odważnego porównania. Według Pudzianowskiego gwałt jest jak... robienie zakupów.

Mariusz Pudzianowski "błyskotliwie" na temat gwałtu i zakupów

Popularny strongman miał wczoraj wyraźnie dobry humor, pozwolił więc sobie zażartować na swoim funpage'u, który lajkowany jest obecnie przez ponad 600 tys. osób. Wielka publiczność nie kryła swojego zażenowania, gdy zapoznali się z jakże "błyskotliwym" kawałem Pudzianowskiego, który jego samego wprawił wyraźnie w dobry humor.

 - Jeżeli seks bez zgody żony to gwałt, to zakupy bez zgody męża to rabunek - czytamy na Facebooku Pudzianowskiego.

Fanki nie pozostawiły na nim suchej nitki

Cóż, trzeba przyznać, że to było odważne zagranie ze strony sportowca. Szybko doczekał się reakcji oburzonych kobiet, które nie pozostawiły na nim suchej nitki.

 - Komuś chyba sterydy wlały się do mózgu. To jest dno. Żenada - napisała jedna z kobiet.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

 - Wydawałoby się, że chociaż będąc osobą publiczną trzeba się liczyć ze słowami, a nie szczekać co ślina na język przyniesie, ale jak widać empatia i poziom intelektualny szanownego pana osiągnęły dno - czytamy.

 - To było naprawdę słabe. Niech Pan zapyta żonę zgwałconą przez męża. Ciekawe, czy to, co Panu odpowie, będzie takie śmieszne, jak poziom tego żartu - zasugerowała jedna z internautek.

Z pewnością "Pudzian" dostał mocną nauczkę od internautek. Zresztą już po samych reakcjach strongmana widać było, że czuje się niekomfortowo i musi się bronić.

 - Mam dystans - napisał w odpowiedzi kilka razy.

Po tak ostrej reakcji fanek, z pewnością kolejnym razem Mariusz Pudzianowski kilka razy zastanowi się nad tym, co publikuje w sieci. 

Fot. Facebook / Mariusz Pudzianowski

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE ŻYJE wybitna Polka, wszyscy zawdzięczamy jej wiele. Tragiczne doniesienia o śmierci legendy
  2. Największa tajemnica Anny Komorowskiej ujawniona! Totalna kompromitacja, a może genialne posunięcie? 
  3. Nagrali rozmowę Beaty Szydło ze znajomym. W sieci rozpętała się burza: „To trzeba wstydu nie mieć”
  4. Dagmara Kaźmierska wylądowała na wózku inwalidzkim. Zdjęcie królowej życia z kliniki w sieci
  5. Przełomowa wskazówka ws. zaginionej córki pracownika Watykanu. „Sprawdźcie grób z aniołem”, w tle Jan Paweł II
  6. Z północy Europy płynie do Polski kolejna fala. Wyjątkowo paskudna prognoza pogody w TVN zniszczy plany wielu Polaków

Źródło: Pudelek

Następny artykuł