Mariusz Czajka w dramatycznej sytuacji
TRICOLORS/East News
Weronika Wasiak - 3 Listopada 2020

Wielki dramat Mariusza Czajki. Ciężko uwierzyć, jak wygląda dzisiaj jego życie

Mariusz Czajka znalazł się w wyjątkowo trudnej sytuacji. Mało kto wie, jak dziś wygląda jego życie.

Mariusz Czajka zachwycił widzów grając w kultowych polskich komediach i na deskach teatru. Momentalnie zjednał wokół siebie prawdziwą armię sympatyków, którzy przez lata bacznie śledzili nie tylko jego życie zawodowe, ale też prywatne. Od pewnego czasu jednak o aktorze wiadomo znacznie mniej. Co się z nim dzieje?

Najbardziej niebezpieczny objaw Covid-19. Gdy go masz, natychmiast szukaj pomocyNajbardziej niebezpieczny objaw Covid-19. Gdy go masz, natychmiast szukaj pomocyCzytaj dalej

Tak żyje dziś Mariusz Czajka. Ciężko uwierzyć

W wywiadzie dla Pomponika Mariusz Czajka opowiedział o tym, z czym ostatnio przyszło mu się zmierzyć. Na barki aktora spadły problemy zdrowotne, finansowe i.. ludzka zawiść. Artysta przyznał, że przez pandemię koronawirusa w życiu zawodowym jego i kolegów z branży nie dzieje się najlepiej.

Najpierw przyszło mu grać na mocno okrojonej publiczności, a teraz zupełnie został tego pozbawiony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

- Chwilami na scenie było nas więcej niż tych ludzi na widowni, bo siedziało jakieś 50 osób. Wszyscy byli zamaskowani i mieli strach w oczach. I w końcu nas zamknęli. Definitywnie. Wszyscy zostaliśmy bez pieniędzy, choć i tak graliśmy już za połowę albo jedną trzecią stawki. Smród w powietrzu wisiał od dawna. To wojna ekonomiczna i biologiczna, a do tego bezkrwawa - przyznał w wywiadzie dla Pomponika.

Brak pracy i zarobków dla Czajki oznacza istny koszmar. Aktor nie tylko musi wyliczać każdy grosz na podstawowe potrzeby, ale też musi spłacać kredyt, który zaciągnął przed laty. Gwiazdor każdego dnia żyje w niewyobrażalnym strachu.

- Kredyty we frankach ma wielu aktorów, ja też dałem się na to namówić w 2006 roku. Z pożyczonych 400 tysięcy po 9 latach spłacania muszę oddać bankowi jeszcze 700 tysięcy. [...] Jestem dziś niewolnikiem zarabiania na raty kredytowe. Nie mogę zostać bez dochodów i robię teraz w gacie ze strachu - mówił dla Pomponika.

Niewielu wie również, że w ubiegłym roku Mariusz Czajka przeszedł wylew. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, ale od tamtej pory aktor szczególnie musi uważać na swoje zdrowie.

- Ja chcę żyć i zobaczyć jeszcze wnuki. Kiedyś wypijałem butelkę wina do kolacji, a teraz mogę pić ją przez tydzień - przyznał.

Artysta wyznał również, że w tych trudnych dla całego środowiska artystów czasach nie ma co liczyć na wsparcie kolegów i koleżanek po fachu. Nie kryje, że najbardziej obojętni na problemy innych okazują się ci najbardziej znani.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd w ostatniej chwili wprowadził nowy zakaz. Obowiązuje już od dziś, wielu Polaków będzie oburzonych

2. Wprowadzą zakaz wychodzenia z domu? Niepokojące słowa ministra, Polacy mogą wkrótce dotkliwie odczuć pandemię

3. Rząd bez żadnej zapowiedzi, po cichu przedłużył uciążliwy zakaz. Niestety, końca nie widać

- To jest bardzo dziwne środowisko. Najmniej solidarni i pomocni są ci najbardziej znani, bo mają kasę i kasa im się przeważnie zgadza. Resztę mają w dup*e - dodał w wywiadzie dla Pomponika.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ogromna rewolucja w Poczcie Polskiej. Zmiany dotrą do wielu miast. Koniec z długimi kolejkami?
  2. Gessler podała najlepszy przepis na pierogi ruskie. Można je zjeść tylko w jednym miejscu w Polsce
  3. Tadeusz Rydzyk zaczął sprzedawać mąkę. Nie do wiary, ile życzy sobie za kilogram
  4. TVN pilnie ostrzega, zacznie się już we wtorek. Lepiej nie wychodzić z domów
  5. Nagrał, co Żandarmeria Wojskowa wyrabia na cmentarzu. Burza w sieci po publikacji filmu
  6. Ministerstwo edukacji wydało niespodziewany komunikat. Chodzi o protesty, będą konsekwencje
  7. Olaf Lubaszenko przeszedł metamorfozę. Nie przypomina już siebie, fani są zachwyceni i porównują go do Eltona Johna
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News