Błaszczak wyrzucił go na zbity pysk! Obrzydliwy skandal wstrząsnął krajem

Błaszczak wyrzucił go na zbity pysk! Obrzydliwy skandal wstrząsnął krajem Źródło: fot. screenshot/tvp.info

Mariusz Błaszczak wziął się za wojsko, wyrzucił jednego z dowódców na zbity pysk. Ten obrzydliwy skandal wstrząsnął krajem. Żołnierz ma się czego wstydzić, gdyż jest to okrutny policzek dla polskiej armii.

Mariusz Błaszczak ma powody do ogromnej złości. Jeden z wojskowych naraził się mu i został wyrzucony na zbity pysk. Nie wiadomo, czy w ogóle będzie miał czego dalej szukać w Wojsku Polskim. Wybuchł obrzydliwy skandal, który wstrząsnął krajem, a tłumaczenia zwolnionego żołnierza są absurdalne. Mariusz Błaszczak od 9 stycznia 2018 roku jest Ministrem Obrony Narodowej i zastąpił na tym stanowisku Antoniego Macierewicza, który według ekspertów i obywateli nie sprawdził się jako szef resortu obrony. Były minister obiecywał, że Polska będzie wyposażona w nowe śmigłowce, a stan polskiej marynarki znacząco się postawi. Szef resortu się zmienił, a stan armii niestety nie. Ludzie mają im to za złe. Ciągle dochodzi do skandali z udziałem żołnierzy. W ostatnim czasie to nasi amerykańscy sojusznicy, stacjonujący w Polsce, przodują w niechlubnych aferach. Nie tak dawno skrzynia z amunicją wypadła na drogę, którą jechali. Równie często jak do wypadków na drogach dochodzi do bijatyk między amerykańskimi a polskimi żołnierzami.

Teraz skandal wystąpił na najwyższych szczeblach armii. Minister Mariusz Błaszczak bardzo się zdenerwował na wieść o seksskandalu w dowództwie. Podobno wszyscy o tym wiedzieli, teraz minister mógł zareagować i zdecydował się wyrzucić żołnierza z jego stanowiska. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W całej sprawie chodzi o pułkownika dr Pawła L., który do niedawna zarządzał Reprezentacyjnym Zespołem Artystycznym Wojska Polskiego. MON zorganizował kontrolę w jego jednostce. "Fakt" chciał się dowiedzieć z jakiego powodu została wszczęta i kiedy się skończy. Wtedy właśnie zwolniono ze stanowiska dowódcę.

Mariusz Błaszczak momentalnie zareagował

Jak podaję tabloid, pułkownik na jedno ze stanowisk w jednostce awansował swoją kochankę. Wszyscy doskonale wiedzieli, że łączy ich zażyła relacja i mają romans. Reakcja MON-u była natychmiastowa. 1 października 2018 roku rozpoczęła się kontrola w jednostce. Przyszła ona z organu nadzorującego, czyli z Departamentu Edukacji, Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Pułkownik Paweł L. kierował jednostką zaledwie przez 5 miesięcy, a ten seksskandal prawdopodobnie przekreślił jego dalszą karierę w Wojsku Polskim. Odwołał go osobiście ze stanowiska sam Minister Błaszczak. "Fakt" próbował dopytać winowajcę dlaczego wdał się w romans i awansował swoją kochankę. Ten miał im odpowiedzieć, że "nie jest celebrytą" i "nie jest od tego, by mówić o swoim życiu osobistym".  1. Nie żyje polski dyplomata. Stracił życie na ulicy
  2. Wstrząsająca przepowiednia o Polsce niemieckiej mistyczki. Nie jest dobrze
  3. Dramat setek tysięcy Polaków. Nie będzie stać ich nawet na piwo
  4. Ile zarabia Beata Pawlikowska? Zarobki dają jej wolność
  5. Mops zapłodnił husky. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu