Zaskakujący wyciek z PiS! Chodzi o najważniejszego ministra

Zaskakujący wyciek z PiS! Chodzi o najważniejszego ministra

Mariusz Błaszczak jest jednym z najważniejszych ministrów Prawa i Sprawiedliwości. Szef Ministerstwa Obrony Narodowej nie cieszy się jednak dużą popularnością wśród Polaków, a właśnie pojawiły się informacje na jego temat, które zszokują zarówno wyborców, jak i jego politycznych współpracowników. 

Mariusz Błaszczak swoje stanowisko w Ministerstwie Obrony Narodowej zajął z początkiem tego roku, zastępując Antoniego Macierewicza. Mimo tego, że stanowisko piastuje od niedawna, zdecydowanie nie cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. Teraz natomiast pojawiły się informacje, które zszokują zarówno jego partyjnych kolegów, jak i wszystkich wyborców. Ci ostatni z pewności ucieszą się z nowiny.

Wyciek z PiS: Mariusz Błaszczak odejdzie z MON?

Szef MON zapewnił niedawno, że nie zamierza ubiegać się o fotel marszałka Sejmu, co oczywiście większość przeciwnych mu Polaków przyjęła z ulgą. Media donoszą jednak, że mężczyzna wkrótce usunięty zostanie również z resortu obrony narodowej. Informacja jest nieoficjalna i jak na razie Prawo i Sprawiedliwość nie odniosło się do plotki, jednak sama informacja o jego dalszej karierze szokuje. Jak się okazuje, deklaracja Błaszczaka może jednak być fałszywa. Podaje się, że mimo wszystko ma on zastąpić obecnego marszałka Sejmu, Marka Kuchcińskiego, który z kolei wkroczyć ma do polityki europejskiej. Pojawiły się również inne plotki według których szef MON stanąć ma na czele Najwyżej Izby Kontroli. Jak na razie do tych plotek odniósł się jedynie sam minister: - Ja bym sugerował, by te tytuły zajęły się meblowaniem gabinetu cieni totalnych. Wychodzę z założenia, że moja służba, bo tak postrzegam moją misję, musi być dokonywana z zaangażowaniem i jestem zaangażowany. Trzy wyjazdy do USA, rozmowy w Kongresie i Białym Domu, w Pentagonie. To jest cel i on spowoduje, że Polska będzie bezpieczna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polacy chcą dymisji Błaszczaka

Jak się okazuje, odejście Błaszczaka z MON ucieszyłoby Polaków. Jak podaje najnowszy sondaż SW Research wykonany dla serwisu rp.pl, prawie połowa obywateli jest zdania, że minister powinien już ustąpić ze swojego stanowiska. Inaczej uważa zaledwie co czwarty pytany, a blisko 30% badanych nie miało zdania. Określa się również, że jego dymisji chce 48% mężczyzn, a 56% ankietowanych reprezentowało miasta o liczebności od 100 do 199 tysięcy mieszkańców. Świadczy to o bardzo mocnej grupie, przekonanej o swoim zdaniu, które zdecydowanie nie jest takie, jakie Błaszczak mógłby sobie wymarzyć. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kaczyński obraził mieszkańców dużej polskiej metropolii. Wymsknęło mu się
  2. Funkcjonariusz ABW ostrzega: Będzie więcej „Lepperów” przez SOP
  3. Szaleniec wjechał autem w Annę Muchę! Potem brutalnie ją pobił
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News