Mariusz Błaszczak
Fot. Flickr
Wiadomości Pikio - 13 Sierpnia 2018

Błaszczak przekroczył granice. Jest skończony, będzie dymisja

Mariusz Błaszczak od 9 stycznia 2018 roku pełni funkcję ministra obrony narodowej. Polityk naraził się właśnie dużej części obywateli kontrowersyjną wypowiedzią, która obiega największe media. Wielu internautów twierdzi, że może ona zakończyć bajkową karierę współpracownika Jarosława Kaczyńskiego.

Błaszczak pojawił się jako gość w programie "Rozmowy niedokończone" na antenie Telewizji Trwam. Polityk podjął tam temat Marszu Równości, który w ostatnim czasie przeszedł ulicami Poznania. Ostra, kontrowersyjna opinia ministra zbulwersowała wielu obywateli.

Mariusz Błaszczak o Marszu Równości

- Teraz mieliśmy do czynienia z takim zdarzeniem, że odbyła się kolejna parada sodomitów, którzy próbują narzucić swoją interpretację praw i obowiązków obywatelskich na innych. Zresztą w Poznaniu ważne było to, że sami motorniczy tramwajów nie zgodzili się na to, żeby ich tramwaje były z flagami tęczowymi, czyli z flagami homoseksualistów - powiedział stanowczo Błaszczak. - To świadczy o tym, że w narodzie polskim normalna jest ta pewność tego, że wszystko, co jest po Bożemu skonstruowane, jest normalne. A jeśli ktoś próbuje nam narzucić coś, co normalne nie jest, to wtedy spotyka się z oporem. To bardzo dobrze o tych ludziach świadczy - dodał w zaskakującym tonie minister.

Co obywatele sądzą o Mariuszu Błaszczaku?

Warto zaznaczyć, że wielu internautów, którzy nie zgadzają się ideologicznie z politykami Prawa i Sprawiedliwości, ostro skrytykowało wypowiedź szefa resortu obrony narodowej. Na portalach społecznościowych pojawiły się więc liczne apele o jego ewentualną dymisję. Czas pokaże, czy premier Mateusz Morawiecki zdecyduje się jednak poważnie je przeanalizować.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Syn Kaczyńskiej zmieni bieg historii Polski. Przerażająca wizja szamana
  2. Romans Terleckiego z posłanką PiS to nie plotka?! Przyłapani w intymnej sytuacji
  3. Patryk Jaki zaliczył wpadkę roku. Myślał, że Warszawa jest w Grecji
  4. To już pewne! Rząd PiS wprowadza kościelne prawo i się nie cofnie
ZAMIANA
MEMY z okazji trzylecia prezydentury Andrzeja DudyAndrzej Duda rządzi już trzy lata. Te MEMY najlepiej podsumowują ten okres!Czytaj dalej
sędziaJak bardzo praworządnym krajem jest Polska? Ranking ukazuje naszą pozycję...Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News