Marina Łuczenko od niedawna jest szczęśliwą mamą małego Liama. Piosenkarka na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała nagranie z malcem, które wywołało prawdziwą falę hejtu. Wszystko przez jeden malutki szczegół.

Wiele gwiazd ukrywa przed mediami i opinią publiczną zarówno informację o swojej ciąży, jak i później wygląd swojego dziecka. Dzielą się z fanami zdjęciami, na których widać np. samą rączkę pociechy. Inni zaś nie kryją się z najnowszym członkiem rodziny i bardzo chętnie pozują z malcem do wszelakich zdjęć.

Wielu internautów ma już dosyć ukrywania przez celebrytów swoich dzieci w ten sposób. Jedną z polskich gwiazd, która tak właśnie robi jest Marina Łuczenko. Żona Wojciecha Szczęsnego została za to dosłownie zlinczowana przez internautów w komentarzach.

Marina Łuczenko pod ostrzałem hejterów

Nagranie, jakie opublikowała Marina, przedstawia ją samą z transporterem w ręku na tle samolotu. Twarz małego Liama została zasłonięta przez naklejkę w kształcie twarzy pandy, tak że zasłania praktycznie całą twarz dziecka. Internauci, gdy tylko to zobaczyli, zaczęli wypisywać bardzo nieprzychylne komentarze pod adresem żony Szczęsnego.

– „Zaczyna się niepokazywanie twarzy dziecka. Myślisz, że to takie modne zakrywanie jakimiś głupimi minkami”, „To po co w takim razie w ogóle pokazywać zdjęcia z dzieckiem? Jakby naprawdę nie chciała pokazywać zdjęcia, to mogłaby dodawać zdjęcia niezwiązane z nim, bez jakiegoś śmiesznego zakrywania twarzy albo dodawania naklejek. Ich po prostu jara to, że inni są ciekawi, jak wygląda. Jeśli się ze mną ktoś nie zgadza, to niech mi LOGICZNIE wyjaśni PO CO dodawać zdjęcia z jakimś fragmentem? Nie lepiej w ogóle unikać takich zdjęć i tym samym gównoburzy? Bez sensu argument „chroni wizerunek”…”, „Wielkie gwiazdy jak Messi czy Ronaldo nie zakrywają swoich dzieci, a wy to robicie nie wiedząc czemu… Troszkę to dziwne i nie wiem, co wam to da, może liczycie na okładkę za milion”, „Nie rozumiem po co wstawiać zdjęcie z dzieckiem, skoro się je zakrywa. Równie dobrze można zrobić je sobie samej”, „Nie widzę sensu wstawiania fotek z dziećmi tylko po to, aby potem zakryć ich twarz… Niech sobie te zdjęcia zostawi do albumu rodzinnego, a tak to wygląda co najmniej dziwnie i mam wrażenie jest to coś w stylu ‚zobaczcie jestem dobrą mamą, nie zostawiam dziecka, tylko biorę go wszędzie to co. że wstawiam sobie z nim zdjęcie .na którym go nie widać’ Rozumiem, że nie chce pokazywać twarzy i nie ma w tym nic dziwnego, ale niech zdjęcia wstawia takie, na których jest sama…” – czytamy w komentarzach.

Oczywiście w obronie celebrytki stanęli także jej fani, którzy rozumieją jej wybór i to, że chce, aby dziecko zostało anonimowe do czasu, aż samo będzie mogło podjąć decyzję w tej sprawie.

Ile lat ma Marina Łuczenko?

Łuczenko wciąż jest młodą i bardzo utalentowaną artystką, której kariera cały czas się rozwija. Celebrytka ma za sobą liczne związki między innymi z Wojciechem Łozowskim, który jest wokalistą zespołu Afromental oraz Łukaszem Mrozem znanym jako Mrozu. Za Wojciecha Szczęsnego wyszłąa 21 maja 2016 roku. Wokalistka urodziła się 3 lipca 1989 w Winnicy, czyli ma już skończone 29 lat.

fot. instagram.com/@marina_official

PRZECZYTAJ: Oliwia Bieniuk obmacywana za pupę! Zdjęcie w sieci, internauci oburzeni

PRZECZYTAJ: Kasia Kowalska dostanie zawału. Nagranie jej córki w intymnej, łóżkowej sytuacji w sieci

Nie uwierzysz, jak wiele dzieci mają te gwiazdy! [ZDJĘCIA]


Kiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]

źródło: rmfmaxxx.pl