Ciężarna żona Szczęsnego zlinczowana! To mogło skończyć się tragedią

Ciężarna żona Szczęsnego zlinczowana! To mogło skończyć się tragedią

Marina, znana polska piosenkarka i żona bramkarza reprezentacji Polski, Wojciecha Szczęsnego, jest od dłuższego czasu dosłownie linczowana w mediach. Biorąc pod uwagę, że kobieta jest w ciąży, to bardzo niebezpieczne jest narażanie się na tyle, tak negatywnych emocji. 

Marina jest szczęśliwą żoną Wojciecha Szczęsnego, z którym właśnie spodziewa się pierwszego dziecka. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że internauci wylewają na ciężarną kobietę falę hejtu. Nienawiść pojawiła się w momencie, w którym Marina przyznała, że jest w ciąży. Zdaniem fanów jej i Szczęsnego, piosenkarka przyznała się do ciąży za późno. Ona natomiast nie chciała się swoim stanem chwalić na samym początku.

Marina została zlinczowana

Teraz jest jeszcze gorzej. Nasza reprezentacja przegrała z Kolumbią na mundialu i tym samym pogrzebała swoje szanse na awans w mistrzostwach świata. Kibice się wściekli i od momentu porażki stale krytykują piłkarzy. Jednakże hejt spada również na rodziny sportowców. Marina chcąc obronić się jakoś przed lawiną przykrych komentarzy, zamieściła na swoim Instagramie post, nawiązujący do przegranej na mundialu. "Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy - nie macie prawa wspierać nas, kiedy wygrywamy" - napisała piosenkarka, cytując sir Alex Fergusona. Po wtorkowym meczu na jej profilu w mediach społecznościowych, internauci wylali na nią wiadro pomyj. Marina nie wytrzymała tego i zablokowała możliwość dodawania komentarzy na swoim profilu. Nic dziwnego, że piosenkarka chce jakoś sobie pomóc. Po takiej fali hejtu, kobieta w ciąży, która ze wszech miar nie powinna się denerwować i myśleć przede wszystkim o zdrowiu swoim i dziecka, powinna się właśnie w ten sposób zachowywać.

Internauci zniesmaczeni atakiem na Marinę

Internauci stanęli w obronie polskiej piosenkarki, która jest w stanie błogosławionym. Wykazali się niezwykłą wyrozumiałością i współczuciem. - No i bardzo dobrze (że wyłączyła możliwość komentowania na swoim profilu - przyp. red) bo aż przykro patrzeć jak zakompleksione baby z zazdrości wyzywają ja i Anię. Laska jest w ciąży, nie powinna się denerwować - czytamy w Internecie. - Po takim wiadrze pomyj, jakie dostała we wtorek za to, że jest żoną Szczęsnego to jej się nie dziwię - piszą internauci. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polski reprezentant zostawił żonę. „Robert krzyczał, że ma jej dość”
  2. Lewandowska nie wytrzymała linczu po meczu. Wykonała desperacki krok
  3. Konferencja prasowa: Minister Sportu o przyszłości Adama Nawałki
  4. Pamiętacie ją? Kontrowersyjna gwiazda z HUKIEM wraca do polskiego show-biznesu
  5. Życie Michała Szpaka zmieni się całkowicie. Szokujące wyznanie: „Może to dziwnie zabrzmi ale…”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News