Opania ujawnił zarobki. Młodsze gwiazdy mogą pozazdrościć

Opania ujawnił zarobki. Młodsze gwiazdy mogą pozazdrościć

Marian Opania to wielki aktor, którego zna cała Polska. Chociaż wielu artystów narzeka na swoje pensje, to on do nich zdecydowanie nie należy. Właśnie ujawnił swoje zarobki i młodsze gwiazdy mogą mu jedynie pozazdrościć.

Marian Opania mimo poważnego wieku (aktor ma już 75 lat) zarabia lepiej niż wielu jego zdecydowanie młodszych kolegów po fachu. Artysta znany aktualnie przede wszystkim z roli prof. Tadeusza Zybera z "Na dobre i na złe" ma świetną sytuację finansową.  Można go wręcz nazwać "królem chałtur", gdyż ostatnio krocie zbija na spotkaniach z fanami.

Marian Opania bardzo się ceni

Wielu starszych artystów narzeka na to, że nie mają się za co utrzymać, ale zaradny Marian Opania do nich zdecydowanie nie należy. Aktor za jedną chałturkę inkasuje... 8,5 tys. zł! - Jestem nieco droższy niż młodzi, w związku z tym bierze się tańszych. Może nie jestem lepszy, ale nie mogę występować za stawki młodzieżowe w jakimś filmie czy serialu, w związku z czym mam jakąś barierę nieprzekraczalną. Nie mam zamiaru się targować - wyznaje aktor tłumacząc, czemu nie gra już tak dużo jak kiedyś. 8,5 tys. zł to cena, jaką Marian Opania liczy sobie za godzinę, dwie spotkania z fanami. Dla porównania: Marek Niedźwiecki, Magdalena Róźdźka, Anna Dereszowska i Daniel Olbrychski za kilka godzin z fanami liczą sobie 5 tys. zł, Wiktor Zborowski i Artur Barciś 4 tys. zł, Joanna Moro 2 tys. zł, a Henryk Gołębiewski jedynie tysiąc złotych.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Maciej Zakościelny BANKRUTEM?! Nie uwierzysz, jak zarabiał na chleb
  2. Agata Buzek się rozwodzi?! Mamy jej odpowiedź
  3. Najbogatsza Polka atakuje PiS! Wygłosiła manifest antyrządowy
  4. Rozwód roku! Córka byłego premiera odchodzi od męża
  5. Zbigniew Boniek trafił do szpitala! Będzie operowany
Źródło: se.pl Następny artykuł