Bardzo niepokojące doniesienia o Marianie Opani. Trzymamy kciuki
TRICOLORS East News
Weronika Wasiak - 28 Września 2020

Bardzo niepokojące doniesienia o Marianie Opani. Trzymamy kciuki

Marian Opania niewiele mówi o życiu prywatnym, dlatego nic dziwnego, że sympatycy nie mieli nawet pojęcia o trudnej sytuacji, z jaką przyszło mu się zmierzyć. Z dnia na dzień jest coraz gorzej.

Marian Opania już nie tak często jak kiedyś bryluje na szklanym ekranie. To jednak nie oznacza, że zainteresowanie jego osobą, czy szerokie grono fanów, przeminęły. Wręcz przeciwnie, kolorowa prasa regularnie rozpisuje się na jego temat, a internauci mogą dowiedzieć się, co słychać u ich ulubieńca. Tak niepokojących doniesień zupełnie się nie spodziewali. 77-latek przechodzi naprawdę ciężki okres i, jak się okazuje, spodziewa się najgorszego.

Aktorka nie żyjeTragiczne informacje, nie żyje uwielbiana aktorka. Ciało 40-latki znalazł jej mążCzytaj dalej

Fani nie mieli pojęcia. Marian Opania przeżywa dramat

Małżeństwo Opani cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów, przede wszystkim dlatego, że aktor poznał wybrankę serca jeszcze za czasów szkolnych, gdy mieli po 17 lat. Od 1967 roku razem z Anną tworzą szczęśliwe małżeństwo, ale 77-latek uważa, że ich wspólna przygoda zaczęła się o wiele wcześniej.

- Małżeństwem jesteśmy od lipca 1967 roku... ale ja liczę nasz czas miłości od maja 1960 r., od naszego pierwszego pocałunku - pisał jakiś czas temu w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka nie żyjeTragiczne informacje, nie żyje uwielbiana aktorka. Ciało 40-latki znalazł jej mążCzytaj dalej

Wydawać by się mogło, że między nimi nie dochodzi do sporów, a jeśli już się pojawiają, to szybko udaje im się znaleźć kompromis. Niestety, z najnowszych doniesień Wirtualnej Polski wynika, że między małżonkami nie dzieje się najlepiej, a co gorsza, że może dojść nawet do rozwodu. Okazuje się, że Anna ma dość wybryków męża, za które uważa jego częste wyjazdy na ryby. Ma żal do męża, że nie spędza z nią czasu i ponoć jest już bliska podjęcia ostatecznej decyzji o rozstaniu.

- Anna traktuje wyjazdy Mariana na ryby tak, jakby szedł do kochanki albo do knajpy z kumplami. Dodatkowo boi się, żeby nie przywlókł do domu koronawirusa. Grozi mu nawet rozwodem. Krzyczała, że jak pojedzie na zawody, to nie będzie miał wstępu do Dębek - mówił w rozmowie z Super Expressem znajomy aktora.

Wypady na ryby to jednak nie wszystko. Anna nie może przebaczyć mężowi, że ten zostawił ją na urlopie w Dębkach i pojechał w okolice Warszawy na zawody.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczne sceny na autostradzie, nie żyje 13 osób. Wśród ofiar dzieci, porażające informacje z zagranicy

2. Uczestnik „Rolnik szuka żony” przekroczył wszelkie granice. Jest odpowiedź TVP, widzowie wściekli

3. Masz podobną książeczkę? Pod żadnym pozorem jej nie wyrzucaj, może być warta ogromne pieniądze

- Wściekła się, że Marian zostawił ją na urlopie w Dębkach i wrócił w okolice Warszawy na zawody, a na dodatek pojechał jeszcze na kolejną wyprawę wędkarską do Norwegii. Razem z kolegami popłynął tam z Gdańska katamaranem - dodaje osoba z bliskiego otoczenia małżonków w rozmowie z Super Expressem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Papier toaletowy, makaron i ryż znowu znikają z półek. W Polsce również padają niepokojące rekordy zakażeń, co dalej?
  2. TVP zaprosiło Marcina Najmana. Celebryta dał "wykład" na temat LGBT (WIDEO)
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Jedząc ryż możesz sobie poważnie zaszkodzić. Wszystko przez błędy w gotowaniu, które popełnia 90% Polaków

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News