Ogromny dramat Mariana Opani. Bardzo współczujemy i trzymamy kciuki

Ogromny dramat Mariana Opani. Bardzo współczujemy i trzymamy kciuki Źródło: Facebook/Marian Opania

Marian Opania przeżywa ogromny dramat. Jak zdradził w rozmowie z "SuperExpressem", sytuacja jest fatalna. Pandemia koronawirusa sprawiła, że pierwszy raz od dawna jest mu aż tak ciężko. Przykre doniesienia.

Marian Opania, polski aktor filmowy oraz teatralny, w ostatnich latach znacznie częściej widziany był na deskach teatru niż na ekranach telewizorów. Ostatni film, w którym zagrał, to "Czarny Mercedes" z ubiegłego roku i była to rola epizodyczna. Z kolei ostatnim serialem, w którym mieliśmy okazję go widzieć, było "Na dobre i na złe". Niestety aktor trzy lata temu rozstał się z produkcją.

Marian Opania w fatalnej sytuacji, tak źle nie było dawno

W ostatnim czasie niestety coraz trudniej zobaczyć aktora czy to w telewizji czy w sztukach teatralnych. Pandemia koronawirusa spowodowała zamrożenie działalności sztuki i kina. Większość prac została wstrzymana, w dodatku aktor żali się, że od dawna nie dostał żadnych innych propozycji.

- Jak mi mija okres koronawirusa? Jest fatalnie. Odbiło się to na mnie bardzo finansowo, bo nie zarabiam, nie jest kolorowo - wyznał Opania w rozmowie z "SuperExpressem". Sytuacja nie wygląda najlepiej, aktor znalazł się w bardzo trudnej sytuacji. Mimo to nie traci nadziei i liczy na to, że niedługo wszystko się unormuje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Obecnie aktor nie dostaje nowych propozycji serialowych ani filmowych, jednak jest szansa na to, że w najbliższym czasie powróci na deski teatralne. Jak wyznaje, wkrótce będzie można go zobaczyć w sztuce "Ława przysięgłych" wystawianej przez Teatr Ateneum. Już rozpoczęły się pierwsze próby. 

Dzisiaj grzeje: 1. Państwowa Komisja Wyborcza przekazała najnowsze dane. Nieprawdopodobna frekwencja na wyborach

2. Niedobór żelaza w organizmie jest bardzo niebezpieczny. Jakie są jego objawy?

Aktor się nie załamuje i wierzy, że w niedługim czasie powróci czynnie do ukochanego zawodu. Premiera spektaklu w Teatrze Ateneum prawdopodobnie będzie miała miejsce po wakacjach. Trzymamy kciuki za aktora i to, że jego sytuacja od tego momentu będzie się już tylko polepszać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zarobki nad morzem właśnie orbitują. W kuchni w Łebie zarobisz 10 tys., zwykły sprzedawca przekąsek w Juracie może liczyć na 5 tys. złotych
  2. Dramat dwóch polskich sportsmenek. Zostały potrącone przez samochód, teraz walczą o życie i zdrowie. Dramatyczny apel o pomoc, liczy się każda złotówka
  3. Kilkaset tysięcy seniorów ma szansę dostać po 12 tysięcy zł. Senat chce pilnej zmiany w ustawie
  4. Wiemy jak głosowali Polacy ze względu na wiek. Najnowsze statystyki
  5. Rodzice przez przypadek zobaczyli zdjęcie córki zrobione w przedszkolu. Natychmiast wezwali policję
  6. Od 13 lat jest w ciąży. Kobieta opublikowała porażające zdjęcia

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News