Marian Opania wspólnie z żoną po 53 latach od ślubu ciągle obchodzą rocznicę pierwszego pocałunku. Piękna miłość

Marian Opania wspólnie z żoną po 53 latach od ślubu ciągle obchodzą rocznicę pierwszego pocałunku. Piękna miłość Źródło: Facebook.com charlie1886

Marian Opania zakochał się na zabój w swojej żonie jeszcze w liceum. Para jest małżeństwem od 53 lat, jednak najważniejsza rocznica, jaką wspólnie obchodzą, to wcale nie data ich ślubu.

Marian Opania miał wiele szczęścia i miłość swojego życia znalazł już w liceum. Anna, w której przyszły aktor zakochał się na zabój, odwzajemniła jego uczucie. Zakochani pobrali się w 1967 roku, jednak rocznica ślubu to nie jest najważniejsza data w ich związku.

- Ona cieszyła się niebywałym powodzeniem, a ja byłem tylko "kurduplem”. Tyle, że dobrze recytowałem wiersze. Na szczęście oboje chodziliśmy na zajęcia kółka teatralnego i to nas do siebie zbliżyło. Pamiętam, jak 60 lat temu, a dokładnie 3 maja 1960 roku, odprowadziłem Anię do domu i przy starym mostku, w romantycznej scenerii, odważyłem się ją pocałować. Wcale mi się to nie podobało! Ale miłość mi nie przeszła. Do dziś rocznica tamtego pocałunku jest dla nas ważniejsza niż rocznica ślubu - wyznał Marian Opania w rozmowie ze światem seriali.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aktor wyznał również, co według niego jest sekretem udanego związku. Marian Opania przekonuje, że najważniejsza w relacji pomiędzy dwojgiem ludzi jest po prostu miłość.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Jest zupełnie inaczej, niż wszyscy myśleli

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Mamy potwierdzenie, koniec obostrzeń już 19 września. Wielu Polaków odetchnie z ulgą

- Tajemnica naszego szczęścia kryje się po prostu w miłości. Wiadomo przecież, że miłość potrafi pokonać wszystkie przeszkody, jakie dla ludzi przygotowało życie. Nie wyobrażam sobie życia bez miłości i bez Ani - wyznał aktor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd rozda kolejne pieniądze, można dostać nawet 1,5 tys. zł. Jest jeden warunek
  2. Niemieckiego U-Boota zatopił kaloryfer czy morski potwór? Nieprawdopodobna relacja kapitana
  3. Ogromny niepokój o zdrowie papieża Franciszka. Pojawiły się poważne obawy
  4. Większość Polaków używa go przynajmniej raz w tygodniu. Nie wiedzą, że jest groźną trucizną
  5. Przy następnej wizycie w McDonald's zamów niestandardowe frytki. Wystarczy poprosić o 1 rzecz, niebywała różnica w smaku

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News