Banaś przekazał Polakom życzenia. "Niech nie zabraknie szacunku"

Banaś przekazał Polakom życzenia. "Niech nie zabraknie szacunku" Źródło: Twitter / NIKgovPL

Marian Banaś złożył życzenia wszystkim Polakom. Świąteczne nagranie z udziałem mężczyzny udostępnione zostało na oficjalnym koncie Najwyższej Izby Kontroli na Twitterze. Wywołało to ogromne emocje wśród internautów.

Marian Banaś składa Polakom świąteczne życzenia za pomocą Twittera. Na koncie Najwyższej Izby Kontroli pojawiło się nagranie z kontrowersyjnym urzędnikiem w roli głównej. Internauci są poruszeni udostępnionym na portalu materiałem, pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Marian Banaś złożył Polakom życzenia z okazji nadchodzących świąt

Na Twitterze NIK opublikowano film z życzeniami dla Polaków, które nagrał prezes Marian Banaś. Nagranie trwa około 40 sekund. Widać na nim polityka w garniturze, który stoi na tle iskrzących się bombek i otoczony jest zielonymi choinkami. W tle przygrywa mu delikatna muzyka instrumentalna. Banaś stoi na wprost obiektywu i z powagą recytuje życzenia.

- Mało jest równie pięknych dni w kalendarzu jak ten, który się właśnie zbliża - Boże Narodzenie. W przedświątecznym biegu tracimy z oczu to, co w tym dniu najwspanialsze i najważniejsze. Cud narodzin Dzieciątka jest niezwykłym darem, pięknym i poruszającym. Pragnę życzyć wszystkim Państwu, by przy wigilijnym stole mieli Państwo poczucie wspólnoty, właśnie w duchu radości i miłości. Niech w każdym domu znajdzie się nakrycie i ciepłe słowo dla każdego. Niech się spełniają nadzieje, niech to będzie pomyślny rok dla nasz wszystkich. Niech nie zabraknie w nim dobra i wzajemnego szacunku - powiedział w świątecznym nagraniu szef NIK.

Marian Banaś poruszył internautów. Pod świątecznym nagraniem pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci są poruszeni postem z życzeniami od kontrowersyjnego polityka. Pod nagraniem już pojawiło się mnóstwo komentarzy od użytkowników portalu.

- No, Marian, wzruszyłeś mnie do łez. To teraz możesz już szczerze, jak w pamiętnych czasach, na zakończenie pamiętnej dobranocki: „A teraz, drogie dzieci, możecie mnie wszystkie pocałować w d... - napisał jeden z użytkowników Twittera.

- Na waszym miejscu zmieniłbym ludzi od PR prezesa. Naprawdę. Tak wystawić go na strzał - dodał kolejny.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka jechała pociągiem z chorym synkiem. Nagle podszedł do niej mężczyzna i położył jej na kolanach kartkę
2. Smutne wieści ze szpitala ws. Pawła Królikowskiego. Jego syn ujawnił, nadchodzące święta będą bolesne dla rodziny

W tym roku Centralne Biuro Antykorupcyjne skierowało do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Mariana Banasia. Prezes NIK podejrzany był o złożenie nieprawdziwych oświadczeń majątkowych, zatajenie faktycznego stanu majątkowego oraz nieudokumentowanych źródeł dochodu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Andrzej Piaseczny przekazał radosną nowinę. Z całego serca gratulujemy!
  4. Świeżo upieczony tata, 72-letni Karol Strasburger, wydała apel w sprawie dziecka. Powalająca wiadomość o małej córeczce
  5. Znany z "Barw szczęścia" i "Pensjonatu pod Różą" spowodował wypadek w Warszawie. Policja ujawniła porażające informacje

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News