Uwielbiana aktorka Polsatu w rozpaczy po śmierci męża. To dlatego zniknęła

Uwielbiana aktorka Polsatu w rozpaczy po śmierci męża. To dlatego zniknęła Źródło: screen youtube.com/Uwaga! TVN

Polsat bez wątpienia zalicza się do grona największych i najchętniej oglądanych telewizji w Polsce. Jedna z uwielbianych aktorek wciąż nie może uporać się ze śmiercią swojego męża. Ujawniono, dlaczego zniknęła ze swojego serialu na dwa lata.

Polsat w swojej ramówce ma wiele programów, które cieszą się niebywałą popularnością. Zaliczają się do nich zarówno seriale, jak i telewizyjne show. Jedną z najpopularniejszych produkcji jest serial "Pierwsza miłość", w którym możemy zobaczyć wiele gwiazd z polskiego show-biznesu. Jedną z ulubionych postaci w tej produkcji jest Aneta Pałkowska, w którą wcieliła się Maria Pakulnis. Niestety aktorka na dwa lata całkowicie zniknęła z serialu. To, co ją do tego zmusiło, dręczy ją nadal.

Aktorka telewizji Polsat przerywa karierę

Maria Pakulnis była małżonką znanego reżysera Krzysztofa Zaleskiego, z którym wychowywała syna. Ich małżeństwo przez wielu było opisywane jako wprost idealne. Aktorka tylko przy swoim mężu czuła się bezpiecznie i, mimo że od jego śmierci minęło już 10 lat, to nadal nie może dojść do siebie. Krzysztof Zaleski zawsze starał się prowadzić zdrowy tryb życia. Dlatego diagnoza, jaką usłyszał w 2006 roku, wprawiła wszystkich w osłupienie. Niestety okazało się, że reżyser choruje na raka mózgu, przez co kolejne dwa lata spędził w szpitalu. Maria Pakulnis postanowiła przerwać swoją karierę i zająć się ciężko chorym mężem. Aktorka każdego dnia przychodziła na oddział, gdzie leżał jej mąż i starannie się nim zajmowała. Pomagała również pielęgniarkom z innymi pacjentami, ponieważ sama miała wykształcenie pielęgniarskie. Maria Pakulnis robiła wszystko by tylko ulżyć swojemu ukochanemu w cierpieniu. Niestety mężczyzna zmarł 20 października 2008 roku.

Maria Pakulnis nie może się pogodzić ze stratą męża

Śmierć męża potwornie wstrząsnęła aktorką, która została sama z synem, który właśnie przygotowywał się do matury. W tym momencie aktorka zdała sobie sprawę, że to właśnie ona jest teraz głową rodziny i musi o nią zadbać. Przez dwa lata opiekowała się mężem, przez co ich sytuacja finansowa nie była w najlepszym stanie. Maria Pakulnis musiała, pomimo wielkiej żałoby, bardzo szybko wrócić do swojej pracy, aby zapewnić swojej rodzinie byt. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W tym czasie występowała w dwóch teatrach oraz wróciła na plan serialu "Pierwsza miłość" emitowanego na antenie telewizji Polsat. Był to dla niej bardzo trudny okres, na szczęście teraz może liczyć na pomoc ze strony syna. Jednak nadal bardzo ciężko pracuje, a rana wywołana śmiercią męża nadal się nie zabliźniła. Niedługo minie 10 lat od śmierci Krzysztofa Zaleskiego. Ten okres jest wyjątkowo bolesny dla aktorki, ponieważ w tym roku jej mąż skończyłby 70 lat. Niestety bardzo ciężko jest się pogodzić ze śmiercią tak bliskiej osoby. Maria Pakulnis wciąż rozpacza po śmierci swojego męża i zapewne do końca życia będzie się borykać z bólem po tej tragedii. fot. wikipedia.org

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy to będzie koniec Jaworowicz w TVP? Bardzo mocne zarzuty, nie ma jak się obronić
  2. Gwiazda DDTVN podjęła przełomową decyzję. Śmierć ojca była dla niej ogromnym ciosem
  3. Dopiero teraz poznaliśmy ostatnią wolę Anny Przybylskiej. Jarosława Bieniuka czeka piekielnie trudny test
Następny artykuł