Ujawnia, jak naprawdę wyglądała relacja Marii Kaczyńskiej ze szwagrem. Dla wielu będzie to wstrząs

Ujawnia, jak naprawdę wyglądała relacja Marii Kaczyńskiej ze szwagrem. Dla wielu będzie to wstrząs Źródło: Wikipedia / Jarosław Kaczyński

Maria Kaczyńska zginęła tragicznie w katastrofie smoleńskiej wraz ze swoim mężem, Lechem. Była pierwsza dama na zawsze jednak pozostanie w pamięci wielu Polaków. Sławny aktor wyjawił po latach, jaki stosunek miała do swojego szwagra, Jarosława Kaczyńskiego.

Maria Kaczyńska wciąż wspominana jest przez wielu Polaków jako wybitna kobieta i pierwsza dama. Przez lata zdołała zaskarbić sobie wiele życzliwości ludzkiej, zupełnie przeciwnie do swojego szwagra, Jarosława Kaczyńskiego. Legendarny Polski aktor wyjawił, jaka relacja łączyła ją z kontrowersyjnym obecnie bratem jej męża.

Maria Kaczyńska wciąż pozostaje w pamięci wielu Polaków

Kolejnym gościem w programie Moniki Jaruzelskiej "Towarzyszka Panienka" był wybitny polski aktor - Daniel Olbrychski. Rozmawiali na wiele tematów, m.in. o nieżyjącym już, wybitnym reżyserze Andrzeju Wajdzie oraz o głośnych podbojach miłosnych legendarnego aktora. Kiedy jednak dziennikarka poruszyła temat polityki, mężczyzna spoważniał i stanowczo wyraził swoje zdanie.

- Kiedyś powiedziałem, że gdybym musiał być adwokatem z urzędu, to umiałbym znaleźć argumenty żeby bronić targowiczan, żeby bronić mojego wroga Radziwiłła w Potopie, umiałbym bronić naszych przywódców po Jałcie, bo trafiliśmy pod but Stalina. Ale nie zgodziłbym się, nawet za represje, bronić obecnie rządzących Polską. Jest to podłość, głupota i niekompetencja. Wywołali podział społeczeństwa oszustwem o zamachu w Smoleńsku – tłumaczył Olbrychski.

Po latach wyszło na jaw, co o polityce swojego szwagra sądziła Maria Kaczyńska

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wybitny aktor znany jest ze swojego krytycznego podejścia do obecnie panującego rządu. Głośno wypowiada się o władzy w negatywnym tonie i nie szczędzi jej gorzkich słów.

- To jest zbrodnia, co wykonał Macierewicz i co podtrzymał Kaczyński. Obydwaj świetnie wiedzieli, że nie było zamachu. Dzielić, żeby rządzić. Tak robili tylko okupanci w Polsce - powiedział aktor.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Smutne informacje o Barbarze Kurdej-Szatan. Lekarz przekazał jej druzgocącą diagnozę

W swojej wypowiedzi Olbrychski poruszył temat katastrofy smoleńskiej, w której zginęło wiele ważnych osób w państwie polskim, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka. Aktor ujawnił, jaki stosunek do szwagra miała Maria Kaczyńska.

- Pani Maria Kaczyńska była fantastyczną osobą, która też by się jeżyła na wszystko, co jej szwagier wyprawia. Już za życia się jeżyła - wyznał Daniel Olbrychski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bezbronna leżała na szpitalnym łóżku. Została zgwałcona, ale najgorsze stało się dopiero potem
  2. Polacy nie dostaną 500 plus i trzynastych emerytur? Niepokojące informacje, rząd zmienia budżet
  3. Nie żyje gwiazda MasterChefa. Nagła, tragiczna śmierć wstrząsnęła całą kulinarną branżą i show-biznesem
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

źródło: Super Express

Następny artykuł