Maria Czubaszek na co umarła – to pytanie, które zadawało sobie miliony Polaków, w chwili, gdy odeszła jedna z najbardziej uwielbianych postaci w naszym kraju. Prawda jest niestety tragiczna.

Maria Czubaszek na co umarła – miliony Polaków zastanawia się, jaka była prawdziwa przyczyna śmierci uwielbianej satyryczki i dziennikarki. To był ogromny cios dla całej branży satyrycznej oraz dziennikarskiej.

Wszyscy doskonale wiedzieli, kim była pani Maria. Od wielu lat cieszyła sobą telewidzów. Mogliśmy ją oglądać w popularnym „Szkle kontaktowym” emitowanym na TVN24 oraz w licznych kabaretach i festiwalach. Przez wiele lat można ją było zobaczyć w „Spadkobiercach”, gdzie grała seniorkę rodu. Dziś już jej z nami nie ma.

Maria Czubaszek w szpitalu

Pani Maria wiele razy znajdowała się w szpitalu. Nie ukrywała, że bardzo lubi używki i to one pogarszały jej stan zdrowia. Z wywiadu z mężem Czubaszek wynika, że również się godziła. Brała tabletki hamujące apetyt. Nawet na oddziale nie chciała jeść. Mąż wspomina:

– Przychodziłem do niej do szpitala i pierwsze, o co pytałem, to czy coś jadła. Oddawała mi nietknięty talerz i mówiła: Zjedz sobie, jeśli masz ochotę – mówi Karolak.

Nie raz powtarzała swojemu mężowi, iż jest gruba. Ten oczywiście nie narzekał na to i nigdy jej tego nie powiedział. Uważał, że jest wręcz za chuda i powinna przytyć. Nie chciała jednak o tym słuchać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Przybylska nie mówiła o tym przez lata! Oto jej najskrytsze tajemnice

Maria Czubaszek papierosy

Wszyscy doskonale wiedzieli, że Maria Czubaszek uwielbiała palić papierosa za papierosem. Ciężko było ją zobaczyć bez odpalonego w ustach. To również przyczyniło się do pogorszenia jej stanu zdrowia. Do końca życia nie chciała rzucić palenia. Większość fanów nie jest sobie w stanie wyobrazić jej niepalącej.

Maria Czubaszek rak

Pierwsze plotki, jakie się pojawiły po jej śmierci, mówiły o tym, że Maria Czubaszek zmarła na raka. Nie byłoby to w jej przypadku nic zaskakującego. Uwielbiała wszelkie używki, a najbardziej papierosy, które zawierają w sobie wiele substancji rakotwórczych. Plotki jednak zdementował mąż i potwierdził, że to nie rak spowodował jej nagłą śmierć.

Maria Czubaszek na co umarła

Na co więc umarła znana i uwielbiana dziennikarka? W zasadzie był to zbiór wszystkich jej dolegliwości, wieloletniego palenia papierosów oraz ograniczenie posiłków. Lekarze stwierdzili, że przyczyną śmierci było wycieńczenie organizmu oraz komplikacje związane z funkcjonowaniem układu krążenia. Niestety przez swój tryb życia gwiazda odeszła z tego świata. Pozostała po niej tylko pamięć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie mieszka Mikołaj? Największa tajemnica w końcu odkryta
  2. Co kupić bliskim na święta? Sprawdź naszą listę i podaruj im prezenty, o jakich marzyli! 
  3. Gdzie mieszka prezydent? Absolutnie prestiżowa kwatera
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy

Gwiazdy, które nie chcą mieć dzieci. Dlaczego?

Zobacz również