Po latach wyszła na jaw prawda o małżeństwie Marii Czubaszek. Łzy same lecą z oczu

Po latach wyszła na jaw prawda o małżeństwie Marii Czubaszek. Łzy same lecą z oczu Źródło: Tricolors East News

Maria Czubaszek słynęła z ciętego języka i bezpośrednich, bezkompromisowych wypowiedzi. Była świetną pisarką, satyryczką i dziennikarką. Przygotowywała felietony do magazynów takich jak: "Viva", "Przekrój", a także teksty piosenek dla legendarnych gwiazd sceny muzycznej. Jej odejście przed czterema laty było niewyobrażalną stratą. Maria Czubaszek aż do śmierci związana była z jazzmanem, Wojciechem Karolakiem.

Maria Czubaszek i Wojciech Karolak byli parą przed ponad cztery dekady. Jazzman był drugim mężem dziennikarki. Pierwsze małżeństwo zakończyło się rozwodem po dziesięciu latach. Na szczęście, związek, który nawiązała po rozstaniu, okazał się być tym na całe życie. Para doczekała się nawet dedykowanego reportażu w programie TVN pt. "Taka miłość się nie zdarza". Gdy 12 maja 2016 roku Maria Czubaszek zmarła podczas snu, Polacy pogrążyli się w głębokiej żałobie. Dla Wojciecha Karolaka śmierć wieloletniej partnerki była ciosem, z którym nie mógł pogodzić się przez wiele lat. Dopiero niedawno postanowił opowiedzieć o relacji, która ich łączyła.

Maria Czubaszek ukrywała prawdę na temat swojego małżeństwa

Wojciech Karolak do tej pory nie przywykł do życia bez dziennikarki u boku. W mieszkaniu, które dzielili, nadal stoi telewizor, przed którym Maria Czubaszek spędzała każdą wolną chwilę. Mąż satyryczki nie wyrzucił także paczki papierosów, którą żona napoczęła w przeddzień swojej śmierci. Jazzman zwierzył się, że wciąż ma nadzieję, że śmierć ukochanej okaże się tylko żartem, a żona któregoś dnia stanie w progu mieszkania. Niespodziewany zgon dziennikarki, spowodowany komplikacjami związanymi z funkcjonowaniem układu krążenia, był dla niego prawdziwym szokiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Maria Czubaszek i Wojciech Karolak poznali się na początku lat siedemdziesiątych, na imieninach żony piosenkarza, Andrzeja Dąbrowskiego. Jazzman, który przyjechał do Polski na kilka dni, nie mógł przestać myśleć o dziennikarce, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia. Satyryczka również nie pozostała obojętna. Ich związek zaczął się od wielkiej awantury. Przez lata żadne nie zdecydowało się na wyznanie miłości. W 1976 roku pobrali się, mimo, że Wojciech Karolak nigdy nie poprosił ukochanej o rękę. Ich wspólne życie było bardzo burzliwe, ale lubili to, jak wyglądają ich relacje. 

- Spotykamy się głównie przy telewizorze. Nawet nie w łóżku, bo nigdy nie spaliśmy razem, wychodząc z założenia, że jak dwie osoby są w łóżku, to nie po to, żeby spać - mówiła przed laty Maria Czubaszek.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalna informacja dla posiadaczy kont w bankach. Zacznie się po wakacjach, lepiej się przygotować
2. Katastrofalne doniesienia z Polski z ostatniej chwili. Nie żyje 12 osób, ciężko rannych 100
3. Wyścig trwa. Pierwsze dawki polskiego leku mają powstać już niebawem

W mediach małżonkowie opowiadali o niesnaskach spowodowanych kłótliwym charakterem dziennikarki, o braku umiejętności kulinarnych Marii Czubaszek, a także o braku życia seksualnego. Jazzman przyznał nawet, że żona pobiła go kiedyś, czego efektem było złamanie dwóch żeber. W kontekście tych wypowiedzi wiele osób uważało, że małżonkowie nie tworzyli udanej pary. Prawda była jednak zgoła inna. Wojciech Karolak wyznał, że żałuje w życiu tylko tego, że każdego dnia nie mówił żonie, jak bardzo ją kocha. To wyznanie sprawia, że łzy same lecą do oczu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uczniowie nie wrócą do szkół po wakacjach? Jest komentarz GIS, nie mamy dobrych informacji
  2. Dramatyczna wiadomość z samego rana. 25-letnia gwiazda zmarła w swoim mieszkaniu, popełniła samobójstwo
  3. Po 20 latach małżeństwo w końcu się rozwiodło. Nikt nie może uwierzyć, co zrobiła żona po rozprawie
  4. Aktorka TVP i TVN przeżywa traumę. Śmierć przyszła nagle, straciła wszystko, od lat nie może się z tym pogodzić
  5. Nie udało się wygrać walki z chorobą. Doszła do nas rozpaczliwa wiadomość o śmierci Jana Kruczka
  6. Uwaga, już dziś się zaczęło, zmiana dotknie większości Polaków. Wiemy, ile będzie trwać
  7. Stało się, nasi sąsiedzi wprowadzają kwarantannę dla Polaków. I bezkompromisowe warunki   
  8. Trzy kapitalne triki na cudownie chrupiące placki ziemniaczane. Ich smak jest przepyszny, niezapomniany, obłędny
  9. Prokop złożył Monice Kuszyńskiej nieprawdopodobną propozycję. Sparaliżowana gwiazda nie spodziewała się podobnych słów

Źródło: Pomponik

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News