Ile zarabia Margaret? To nie mieści się w głowie

Ile zarabia Margaret? To nie mieści się w głowie Źródło: Fot. Instagram/Margaret

Margaret weszła przebojem do polskiego show-biznesu już w 2013 roku. Młoda gwiazda zdążyła przez ten krótki czas zbić małą fortunę. Ile więc zarabia utalentowana wokalistka? To się nie mieści w głowie, lecz w zrozumieniu jej finansów pomaga Pikio.pl.

Zarobki gwiazd różnią się nie tylko ze względu na liczbę sprzedanych singli i płyt. Składają się na nie prawa do użytkowania ich własności intelektualnej, kontrakty reklamowe i sponsoring. Margaret radzi sobie świetnie pod każdym z tych względów. Wokalistka słynie z ogromnej liczby kampanii reklamowych, w których wzięła udział i wzięła za nie niemałe pieniądze. Niespełna 28-letnia artystka przez te kilka lat na scenie zdążyła dorobić się sporych pieniędzy i doskonale się "ustawić".

Ile zarabia więc Margaret, która mogłaby już dziś przestać pracować i żyć dostatnio z tego, co zdążyła już zaoszczędzić? To się nie mieści w głowie, jak wielkie sumy gwiazda przyjmuje z tytułu swojej działalności muzycznej.

Margaret miała sporo pracy

Sprawę zarobków gwiazdy postanowił zbadać portal SE.pl. Z podawanych przez niego informacji wynika, że Margaret miała bardzo pracowity rok, a wysiłek opłacił się w stu procentach. Za udział w tylko dwóch kampaniach reklamowych zarobiła ok. 850 tys. złotych. Były to reklamy popularnej telefonii komórkowej i niemieckiej sieci sklepów z obuwiem. To jednak nie wszystko, bowiem za reklamę kosmetyków wokalistka zarobiła następne 100 tys. a za reklamę lakierów do paznokci 150 tys. złotych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Sporo pieniędzy, by nakłonić gwiazdę do współpracy wydał także producent popularnego napoju gazowanego - 200 tys. złotych. Liczne i obfite były również wpływy z tantiem i praw do wykorzystywania utworów Margaret, a jednorazowa zgoda tego typu kosztuje "jedyne" 50 tys. złotych.

To nie wszystko!

Wokalistka z Stargardu Szczecińskiego dostałą także 75 tys. złotych za reklamę sklepu z ubraniami, a za próbne jazdy samochodem przyjęła 20 tys. Mediom nie udało się jeszcze ustalić, ile Margaret zarobiła na reklamowaniu piwa bezalkoholowego, ale można przyjąć, że nie były to małe pieniądze. Według wyliczeń "Super Expressu" w 2018 roku artystka zarobiła około 3 miliony złotych z samych kontraktów reklamowych. Za koncerty, które grała w całej Polsce dostała zaledwie jedną szóstą tej sumy, czyli około 0,5 miliona złotych. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Dom Agnieszki Chylińskiej to pałac!
  2. Doda postanowiła zrobić coś totalnie nieoczekiwanego! Jej fanów zatkało
  3. Wojna polskich diw rozsadzi show-biznes! Powód jest bardzo intymny
  4. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  5. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
źródło: lelum.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News