Dramatyczne, rozpaczliwe wyznanie Margaret

Dramatyczne, rozpaczliwe wyznanie Margaret Źródło: screen Kreciola.tv

Margaret zaskoczyła tą deklaracją wielu fanów. Mało kto wie, że droga na szczyty sławy piosenkarki nie była usłana różami. Chociaż na ogół nie wypowiada się na takie tematy, teraz postanowiła zabrać głos.

Margaret z mocnym uderzeniem weszła w świat muzyki. Jej hit "Thank You Very Much" jest dziś jej kawałkiem rozpoznawczym. Po nim doszły kolejne utwory, "Wasted", czy "Cool me down".

"Nie wiem, czy poradziłabym sobie bez terapii". Margaret o drodze na szczyt sławy

Mało kto zdaje sobie sprawę, jak trudne było dźwiganie presji wchodzącej w show-biznes gwiazdy. Margaret nie kryje się publicznie ze swymi słabościami. Opowiedziała o nich w rozmowie z magazynem "Uroda życia". Piosenkarka mówiła o swoich planach na przyszłość, nawiązała też do okresu z wchodzenia w wielki świat show-biznesu. Publice wydaje się, że była to czysta przyjemność poparta wysokimi zyskami. Margaret dowodzi, że niekoniecznie. Czytamy, że piosenkarka miała zaledwie 20 lat, gdy wydała swój pierwszy album. Od razu przyniósł jej sławę na skalę całej Polski. - Od roku mieszkałam w Warszawie. Żyłam w euforii, że spełniają się moje marzenia, ale czy byłam na to psychicznie gotowa? Nie. Ani trochę - powiedziała w rozmowie z magazynem. Ta refleksja zadziwi niejednego fana Margaret. Gwiazda z nieskrywaną szczerością wyjawiła, że na etapie "wzrostu" korzystała z pomocy psychologicznej. Brzmi nieco rozpaczliwie, ale wiąże się z trafną decyzją artystki. W trudnych czasach, przy wysokim krytycyzmie widowni, tylko silne jednostki potrafią przejść etap wzrostu bez turbulencji. - Nie wiem, czy dałabym sobie radę bez terapii - dodała piosenkarka.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM: Czy zadziała efekt zbyt wczesnego wystrzału z karierą? Nie da się ukryć, że nagły sukces i skok popularności jest trudniejszy do zniesienia niż stopniowalny wzrost. Portal Wp.pl przypomina, że z podobnymi problemami zmagała się swego czasu Julia Wróblewska. Z wielką sceną miała styczność już jako kilkulatka. Postawa Margaret jest warta odnotowania i naśladowania. Młode pokolenie, wchodzące w etap życiowych decyzji, może zaczerpnąć ze wskazówki gwiazdy na swojej drodze.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Miażdżąca promocja w Rossmannie. Będą rozdawać produkty ZA DARMO!
  2. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Prawica dostanie zawału
  3. Paweł Domagała i Margaret razem zrobili to dla fanów. Wszyscy byli zachwyceni
  4. Margaret nagrała piosenkę, która przejdzie do historii. Nawiązuje do śmierci Adamowicza
  5. Fani masowo zaczęli odwracać się od Margaret! Gwiazda wywołała awanturę
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News