Margaret nagrała piosenkę, która przejdzie do historii. Nawiązuje do śmierci Adamowicza

Margaret nagrała piosenkę, która przejdzie do historii. Nawiązuje do śmierci Adamowicza Źródło: Wikipedia.org

Margaret stworzyła utwór muzyczny, który na długo pozostanie w głowach słuchaczy. Ta piosenka może równie dobrze przejść do historii. Nawiązuje do śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza.

Margaret, a właściwie Małgorzata Jamroży, znana piosenkarka i autorka piosenek, wydała właśnie nowy kawałek. Jest wyjątkowa przynajmniej z dwóch powodów - nagrała ją ze swoim chłopakiem, Piotrem Kozieradzkim (znanym także pod pseudonimem KaCeZet), oraz nawiązuje bezpośrednio do tragedii, która wydarzyła się ostatnio podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku. Świat o niej usłyszał po raz pierwszy w 2006 roku, gdy brała udział w jednym z odcinków show "Szansa na Sukces" na antenie TVP2. Zdobyła wtedy wyróżnienie za interpretację utworu "Będę czekać". Trzy lata później udało jej się zwyciężyć w tym samym programie, co umożliwiło jej wystąpienie w koncercie finałowym w Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Ekspresowa kariera Margaret

Jej pierwszy singiel "Thank You Very Much" odbił się szerokim echem nie tylko w Polsce. Był on notowany na listach sprzedaży również w Austrii, Niemczech i we Włoszech, pisał o nim również brytyjski magazyn "The Sun". To był moment, gdy kariera Margaret ruszyła z kopyta. Dziś Margaret jest jedną z najbardziej znanych postaci w polskim show-biznesie. Występuje w reklamach, na festiwalach, a jej utwory są słuchane i rozpoznawalne przez miliony Polaków. Czy jej najnowszy utwór, tak jak wiele jej poprzednich piosenek, odniesie taki olbrzymi sukces?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Melancholijny utwór nagrany wspólnie z ukochanym

O tym, że Margaret jest w związku z KaCeZetem, można się było dowiedzieć dzięki zdjęciu, które wrzuciła na Instagrama jesienią. Jej chłopak również jest artystą, byłym członkiem grupy Tabula Rasa, w ramach której współpracował między innymi z Kamilem Bednarkiem. Kwestią czasu była zatem ich współpraca artystyczna. Wychodzi na to że fani się w końcu doczekali. Zwiastunu piosenki możemy posłuchać na profilu na Instagramie gwiazdy. - Dziwny jest świat. Tak dużo zła. Świat bez empatii i tolerancji bo nieustannie miłości nam brak. Przykry ten świat. Zło wokół nas. Mamy nadzieję na lepsze jutro - brzmią słowa fragmentu utworu, który zamieszczony został na Instagramie. Nie trudno znaleźć w nim analogię do ostatnich wydarzeń. Pierwszym skojarzeniem jest nagła śmierć Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, publicznie zaatakowanego przez nożownika 13 stycznia. Całą Polskę ogarnęła rozpacz, a poszczególni artyści apelowali o zatrzymanie fali nienawiści, wszechobecnej w ostatnich latach w polskim dyskursie publicznym. Jak widać, Margaret wraz z ukochanym postanowili dołączyć się do tego protestu. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1.  Życie największego gwiazdora „Ranczo” zamieniło się w rozpacz
  2. Doda chciała dobrze, kończy się jak zwykle. Zamiast miłości mamy kłótnię gwiazd
  3. Żona Janowskiego nie wytrzymała! „Stop nienawiści!”
  4. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News