Margaret zadebiutowała na polskiej scenie zaledwie kilka lat temu, a już wypracowała sobie opinię jednej z najbardziej utalentowanych artystek w naszym kraju. Koncerty kobiety oraz jej twórczość przyciągają miliony fanów, teraz jednak oczy Polaków zwróciły się na nią z całkiem innego, dramatycznego powodu. 

Margaret po raz pierwszy została zauważona w 2013 roku, gdy odważyła się wydać swój pierwszy minialbum zatytułowany „All I Need”. Ku zaskoczeniu wszystkich, został on bardzo dobrze przyjęty, a wokalistka od ZPAV-u otrzymała oficjalne wyróżnienie Cyfrowej Piosenki Roku.

Wiele osób wróżyło, iż był to jednorazowy sukces i szczęście początkującej, który nigdy więcej się nie powtórzy, Margaret jednak przez lata robiła wszystko, by wyrobić sobie nieposzlakowaną opinię na polskiej scenie. Obecnie oceniana jest jako jedna z najważniejszych artystek młodego pokolenia, teraz jednak oczy Polaków zwróciły się w jej stronę z zupełnie innego powodu.

Coraz więcej słów krytyki ze strony internautów

Choć media podawały liczbę 200 tys. dzików do odstrzału, co zdementował Polski Związek Łowiecki, a wszyscy głośno przypominają, że taka akcja dzieje się co roku w związku z zabezpieczeniem populacji przed Afrykańskim Pomorem Świń, celebryci nie odpuszczają. Wciąż kolejni „specjaliści” publikują poruszające wpisy na portalach społecznościowych, lecz spotyka się to z coraz większą drwiną ze strony internautów.

Również pod wpisem Margaret wybuchła emocjonująca dyskusja, w której osoby chwalące gwiazdę i jej zaangażowanie musiały odpierać ataki fanów, których zdaniem jej reakcja była zdecydowanie spóźniona. Do tego całą kłótnię podsycają jeszcze osoby przekonujące wszystkich, iż cała ta sprawa jest przesadzona i zupełnie niesłuszna.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

DZIK JEST 👌 🐗 JEST GIT DZIK TEŻ PRAWO 👉 MA BY BYĆ 🎈 W 🐗 STRZELAĆ 🤦‍♀️ CO ZA WSTYD 🤦‍♀️ 🐗 CHCE TEŻ MIEĆ 🥂 LEPSZY BYT 🥂 🔫 👉🐗 SŁABY CHWYT 🔫 👉🐗 🤦‍♀️ CO ZA PRZYPAŁ 🤦‍♀️ KTO PRZYPIEPRZA SIĘ DO WIEPRZA TEN WYCHODZI NA LESZCZA CHCESZ POMÓC ? TO STRESZCZAJ SIĘ 👩‍👩‍👧👩‍👩‍👧‍👦👩‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧👨‍👨‍👦 CAŁA PUBLIKA 🐗🐗🐗🐗🐗🐗🐗 W OBRONIE DZIKA 👆👆👆👆👆👆👆 WYKONAJ MISJE 🗳🗳🗳🗳🗳🗳🗳 PODPISZ PETYCJE (link w bio) made by ESTIME @gverilla @kacezet @xawerydeskurwolski

Post udostępniony przez Margaret (@margaret_official)


ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Trudno w to uwierzyć! Chodzi o Julię Wieniawę
  2. Rozenek rozda milion złotych! Każdy może się załapać
  3. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wielu się myliło w tej kwestii
  4. Kim jest partner Barbary Nowackiej? Ta informacja mocno was zaskoczy
  5. Niepokojące informacje nt. męża Kurdej-Szatan! Co teraz zrobi Basia?

Świat według Kiepskich: Serialowy Paździoch przechodzi okropne katusze! Strach go niszczy