Fani masowo zaczęli odwracać się od Margaret! Gwiazda wywołała awanturę

Fani masowo zaczęli odwracać się od Margaret! Gwiazda wywołała awanturę Źródło: Fot. YouTube/Horyzont Słubice

Margaret od kilku tygodni podlega wzmożonej krytyce ze strony internautów. Wokalistka najpierw miała nie popisać się podczas imprezy sylwestrowej TVP, a później przy okazji awantury o odstrzał dzików wydała specjalną piosenkę. Gwiazda wywołała awanturę, a fani zaczęli się od niej odwracać.

Popularna wokalistka od kilku lat buduje swoją pozycję na muzycznym rynku i w show-biznesie. Jednym ze sposobów jest oczywiście zabieranie głosu w gorących aktualnie tematach społecznej dyskusji. Margaret zdecydowała, że sprzeciwi się odstrzałowi dzików, o którym informowaliśmy na Pikio.pl. Gwiazda, gdy dowiedziała się o planowanym masowym odstrzale dzików, którego oficjalnym powodem jest walka z afrykańskim pomorem świń, postanowiła zareagować i w proteście nagrać krótki utwór. Niestety dla niej odbiór piosenki był bardzo negatywny.

W internecie na Margaret spadły prawdziwe gromy. Fani i inne osoby zarzuciły jej brak wiedzy i poradzili, by nie wypowiadała się, jeśli nie rozumie całej sprawy i ma zbyt małą wiedzę na temat rolnictwa, gospodarki leśnej i ASF.

Margaret ostro skrytykowana przez fanów

Temat odstrzału dzików był powodem wielu dyskusji. Przeciwnicy pomysłu twierdzili, że pozwolenie na odstrzał w takim kształcie, w jaki wydały je władze RP, doprowadzi do rzezi tych zwierząt. Opinii, że wszystkie polskie dziki (około 300 tys.) stracą życie, sprzeciwiali się z kolei sojusznicy zdecydowanych na odstrzał rolników, leśników i rządu, których poparły nawet instytucje unijne. Margaret, by wyrazić swoje niezadowolenie z odstrzału i włączając się do fali sprzeciwu, która przeszła przez show-biznes, nagrała utwór pt. "Dziki protest". Prosty tekst i nieskomplikowany podkład muzyczny nie spodobały się jednak internautom, którzy w dużej liczbie wyrazili swoją krytykę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Śmieszą mnie ludzie zabierający głos w sprawach, o których nie mają pojęcia; Szkoda ze nie śpiewa w obronie świń, które przez te dziki są wybijane; Kto też jest ze wsi i szczerze nienawidzi dzików, ja rozumiem, że jak ktoś jest z miasta i nigdy dzika nie widział, to myśli, że to jakieś cudowne zwierzę. ale prawda jest taka. że ono wszystko niszczy i tak jest ich już bardzo dużo. a to że ich się trochę pozabija, nie znaczy że gatunek wyginie; Czytając komentarze jestem w szoku. Bronicie coś, co niszczy polska trzodę chlewną, że rolnika jego rodzinę i całą masę ludzi którzy produkują pasze i sprzęt inwentarski. Pomyślcie o ludziach którzy żyją z hodowli świń, oni mają uczucia, rodziny, to jest ich źródło utrzymania - czytamy na YouTube.

Playback na Sylwestrze

Wzburzenie internautów wywołał również występ Margaret podczas "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem. Gwieździe zarzucono śpiew z playbacku i powszechnie ją skrytykowano. Fakt udawania śpiewu nie odbił się raczej jakoś szczególnie na karierze wokalistki. Wielu muzyków decyduje się na podobne rozwiązania, a praktyka ciągnie się latami. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile waży Omenaa Mensah? Wszystkiego można się było spodziewać, ale nie TEGO!
  2. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachywtu
  3. Maryla Rodowicz pilnie szuka sponsora! Aż ciężko w to uwierzyć
  4. Doda nie wytrzymała, to ją dobiło. Ale już niedługo zrobi coś WSPANIAŁEGO
  5. Afera! Widzowie atakują TVN i Polsat za to, co zrobili przed pogrzebem Adamowicza
  źródło: YouTube/Margaret
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News