Margaret jak Doda, Meghan Markle i Beata Kozidrak! Niesamowite, fanom opadły szczęki

Margaret jak Doda, Meghan Markle i Beata Kozidrak! Niesamowite, fanom opadły szczęki Źródło: fot.youtube.com/ NEXTFILMPL

Rodzina Królewska może poszczycić się, że jedna z księżnych Wielkiej Brytanii była w przeszłości gwiazdą filmową. Jak się okazuje, w ślady Meghan Markle pójdzie polska artystka Margaret. Czy piosenkarka odniesie taki sam sukces jak Doda i Beata Kozidrak, które także próbowały swoich szans w filmie?

Rodzina Królewska w Wielkiej Brytanii przyciągnęła wielkie zainteresowanie ze strony światowych mediów w momencie, w którym okazało się, że żoną księcia Harry'ego zostanie znana aktorka z Hollywood Meghan Markle. Księżna Sussex do czasu swojego małżeństwa znana była głównie z występów w wysokobudżetowych produkcjach filmowych. Jak się okazuje, w jej zawodową drogę poszła Margaret, która zagrała w polskiej superprodukcji. Czy debiut aktorski piosenkarki postawi ją w panteonie gwiazd rodzimej kinematografii?

Rodzina Królewska zainspirowała Margaret? Fani czekają na debiut piosenkarki na ekranie

Wydawać się może, że Margaret jest właśnie u szczytu swojej popularności. Jej piosenki są stałym gościem audycji radiowych, a ona sama może szczycić się wielkim zainteresowaniem ze strony fanów i nieprawdopodobną frekwencją na koncertach. Jak się okazuje, słynna artystka postanowiła iść w ślady Meghan Markle, Beaty Kozidrak i Dody, i spróbować swoich sił w branży filmowej. Artystka zagrała w filmie Tomasza Koneckiego "Całe szczęście". - Zaśpiewałam piosenkę i czułam się z tym komfortowo, bo zazwyczaj to właśnie robię. Moja postać nazywa się Gaja Hornby i jest początkującą wokalistką. Cieszę się, że miałam szansę przeżyć tę filmową przygodę - powiedziała podczas konferencji promującej film.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy piosenkarka osiągnie sukces?

Możliwe, że swoją decyzję dotyczącą wzięcia udziału w przedsięwzięciu, Margaret podjęła, gdy zobaczyła, jak na ekranie poradziła sobie Doda, która w zeszłym roku wzięła udział w filmie "Pitbull. Ostatni pies" Władysława Pasikowskiego. Tamta rola bardzo przypadła do gustu widzom, którzy wskazywali na dobrą postawę Rabczewskiej na ekranie. Czy piosenkarka odniesie podobny sukces, jak jej koleżanka po fachu? O tym przekonamy się już 8 marca, bo właśnie wtedy produkcja trafi do kin. Warto wspomnieć, że artystka w obrazie "Całe Szczęście" wystąpiła u boku uznanych postaci polskiego kina, takich jak Piotr Adamczyk, Joanna Liszowska, czy Roma Gąsiorowska. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. SZOKUJĄCY sekret Huberta Urbańskiego! Chodzi o jego rodzinę, Polacy będą W SZOKU!
  2. Fani NIE MOGĄ UWIERZYĆ. Ujawniono tożsamość matki Barbary Kurdej-Szatan!
  3. Donald Tusk postąpił jak Jan Paweł II. Przyjaciółka Kaczyńskiego w potrzasku
  4. Zenek Martyniuk okłamał żonę. „Problemy trzeba rozwiązywać we dwoje”
  5. Widzowie Familiady przerażeni. Janowski, Orłoś, teraz Strasburger?
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Plotek Następny artykuł