Margaret wyznała prawdę
Facebook Margaret
Irmina Jach - 30 Maja 2020

Margaret wyznała całą prawdę. Fani zawiedzeni po tym, jak przeczytali jej gorzkie słowa

Margaret weszła szturmem na scenę muzyczną w 2006 roku. Jej potężny głos i ciekawa osobowość sceniczna przyciągnęła uwagę Polaków. Prawdziwą sławę przyniosła jej piosenka "Thank You Very Much", którą po raz pierwszy zaprezentowała w 2012 roku na festiwalu TOPtrendy. Od tej pory tworzone przez nią hity nie schodzą z list przebojów, a artystka podejmuje się licznych inicjatyw medialnych. Ostatnio gwiazda nie wytrzymała i wypowiedziała się o jednej z nich w gorzkich słowach.

"The Voice of Poland" emitowany jest na antenie TVP2 od dziewięciu lat. Na fotelach jurorów zasiadało wiele znanych osobistości muzycznych - między innymi Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Nergal, Kayah, Natalia Kukulska, Marek Piekarczyk i Margaret. Artyści oceniali występy początkujących wokalistów, którzy niejednokrotnie zachwycali widzów pięknymi głosami. Ostatnio wokół programu pojawiło się wiele wątpliwości. Mówi się, że Edyta Górniak zastąpi w składzie jury idolkę młodego pokolenia, Margaret. Informacje nie zostały jednak potwierdzone przez stację.

Krzysztof Jackowski w szpitaluJackowski na stole operacyjnym, po trzech dobach przyszło największe załamanie. Wiele osób może spotkać identyczne zagrożenie, jak jasnowidza przed latyCzytaj dalej

Margaret wyznała prawdę

Margaret postanowiła zabrać głos w sprawie programu "The Voice of Poland", w którym występowała w roli jurorki. Udział w show był dla niej niezwykle ważny, o czym świadczy jej zaangażowanie w działania promujące program. W 2015 roku wraz z uczestnikami szóstej edycji nagrała kompozycję "Coraz bliżej święta", która stała się hitem kampanii Coca-Coli. Na Instagramie postanowiła podzielić się kulisami swojego odejścia z "The Voice of Poland".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

ŚlubKobieta poślubiła małego truposza. Wspólne zdjęcia małżonki i zombie-lalki wywołują ciarki na cieleCzytaj dalej

Odejście Margaret z programu było przedmiotem licznych dyskusji i plotek. Wiele źródeł twierdziło, że to stacja TVP zrezygnowała ze współpracy z wokalistką. Gwiazda zdementowała te pogłoski podczas ostatniego czatu z fanami. Jeden z nich zadał jej pytanie, czy będziemy mogli zobaczyć ją w kolejnych edycjach "The Voice of Poland". Odpowiedź piosenkarki nie pozostawia złudzeń.

- Niestety nie, szkoda, bo "The Voice of Poland" kocham. No ale niestety jest w TVP, więc sobie odpuszczę" - napisała Margaret.

Dzisiaj grzeje:

1. Za plecami Polaków wprowadzono jedną zmianę. Obowiązuje już od poniedziałku, wiele osób może się tęgo zdziwić

2. Małżeństwo adoptowało małego chłopca z Chin. Po trzech latach go oddali, powód jest porażający

Wszystko wskazuje na to, że Margaret dołączyła do grona gwiazd, które bojkotują stację TVP. W tym roku powtarza się historia festiwalu w Opolu w 2017 roku. Wielu muzyków otwarcie deklaruje, że współpraca ze stacją nie jest apolityczna, dlatego nie chcą występować w wydarzeniach organizowanych w Telewizję Polską. Podobna deklaracja wyszła niedawno ze strony młodego zespołu Kwiat Jabłoni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS wydał ważne pismo. Nie wszyscy będą mogli wejść na plażę
  2. Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Tym razem pochwaliła się przepisem na swoje śniadanie. Pokocha je każda Polka
  3. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Nie żyje 14-latka, za którą kciuki trzymało wielu Polaków
  4. Martyniuk zalał się łzami, padły poważne groźby. Starał się zatuszować sprawę, film zniknął z internetu
  5. Jan Paweł II przed laty nagle zalał się łzami. Papież Polak miał porażającą wizję
  6. Mistrz kuchni odradza wyrzucanie skórek po pieczarkach. Robi z nich rewolucyjny rosół, jakiego nigdy nie jadłeś


Mycie zębówKobieta nie myła zębów przez 10 lat. Rezultat wprawia w osłupienie, jej dzisiejszy wygląd odbiera mowęCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post/Dziennik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News