Kto jest wyższy: Jarosław Kaczyński czy Margaret? Zaledwie kilka centymetrów różnicy

Kto jest wyższy: Jarosław Kaczyński czy Margaret? Zaledwie kilka centymetrów różnicy Źródło: Intagram/dziendobrytvn, Flickr/Piotr Drabik

Margaret i Jarosław Kaczyński są podobnego wzrostu, ale jedno z nich jest nieco wyższe. Niektórzy zastanawiają się, kto ma kilka centymetrów więcej. My dowiedzieliśmy się, jaka jest dokładna różnica wzrostu pomiędzy tą dwójką.

Zarówno Margaret jak i Jarosław Kaczyński nie są wysokimi osobami. Obydwoje mają stosunkowo niski wzrost, a teraz okazuje się, że dzieli je naprawdę niewielka różnica, wynosząca jedynie kilka centymetrów. My poznaliśmy dokładny wzrost zarówno pięknej wokalistki, jak i znanego polityka PiS. 

Margaret nie ma kompleksów na temat swojego wzrostu

Margaret nigdy nie miała kompleksów z powodu swojego wzrostu. Mała i szczupła gwiazda chętnie ubiera buty na płaskim obcasie i nie przejmuje się, że nie wygląda jak typowa modelka z wybiegu. 

- [...] Nie będę udawać, że jestem Anją Rubik, chociaż bardzo bym chciała. Nóżki mam krótkie i będę chodziła w płaskim obcasach, bo taka jestem, nie oszukuję, nie udaję - powiedziała Margaret dla Jastrząb Post. 

Jurorka programu "The Voice of Poland" nie przejmuje się, że jest niską osobą. Chętnie o tym mówi i ma do tego ogromny dystans. Wzrost prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego długo pozostawał tajemnicą. Polityk raczej nie udzielał informacji na jego temat i chociaż każdy doskonale wiedział, że jest niski, to jednak nikt nie miał pojęcia, ile dokładnie mierzy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz jednak wszystko stało się jasne. Jak się okazało, jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia, Margaret, ma zaledwie 160 cm. Wiele osób na pewno teraz zastanawia się, ile w takim razie centymetrów wzrostu ma prezes Prawa i Sprawiedliwości. Okazuje się, że jest o 8 cm wyższy od Margaret, czyli ma 168 cm.

Dzisiaj grzeje: 1. Sześcioletnia uczestniczka konkursów piękności została zamordowana. Jej ciało znaleziono w piwnicy. Sprawa mrozi krew w żyłach

2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Jak widać różnica jest naprawdę niewielka. Gdyby Margaret zrezygnowała na chwilę z płaskiego obuwia i założyła szpilki, to z pewnością byłby wyższa od znanego polityka. Jarosław Kaczyński niejednokrotnie musiał używać podestów pod mównicą, aby być lepiej widocznym. Jak widać niski wzrost jednak nie przeszkadza, aby przekonać do siebie liczny tłum.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Nie Biedronka i nie Lidl. Najtańszy supermarket w Polsce bije je na głowę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło 
  3. Przejechał 600 km, żeby zjeść w restauracji Magdy Gessler. Nigdy nie zapomni tego, co doświadczył podczas wizyty
  4. Premier Morawiecki nad grobem ojca złożył obietnicę. "W tych łzach, tak jak tego pragnąłeś"
  5. Byli przekonani, że noworodek nie żyje. Kiedy się ocknął, włożyli go do lodówki

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł