Koszmarne informacje o zdrowiu Margaret. Zawiesza karierę na długo

Koszmarne informacje o zdrowiu Margaret. Zawiesza karierę na długo Źródło: Facebook / MARGARETMUSICONLINE

Margaret w maju tego roku wydała trzeci solowy album, a jej popularność wciąż rosła. Dzisiaj młoda wokalistka przekazała fanom okropne wieści, są załamani.

Margaret wydała w tym roku kolejny album. Wszyscy spodziewali się trasy koncertowej, ale dzisiaj wokalistka za pomocą mediów społecznościowych przekazała swoim wielbicielom tragiczną wiadomość. Jej fani są załamani, kompletnie się tego nie spodziewali.

Margaret przekazała fanom tragiczne wieści

Wokalistka opublikowała dzisiaj dramatyczny wpis na Facebooku. Na początku podziękowała wszystkim fanom za pozytywny odbiór nowej płyty, obecność na koncertach i wsparcie, jakie jej dawali. 

- Elko. Tu Gaja. Dziękuje Wam za dotychczasowe wsparcie wyrażane na koncertach i w pozytywnych komentarzach do muzyki z mojej ostatniej płyty. Przyszedł moment kiedy muszę Wam coś opowiedzieć. Mój ostatni album Gaja Hornby jest wyjątkowy także z powodów, o których do tej pory nie mówiłam. To płyta, która zamyka dla mnie pewien okres w życiu, wiąże się to z wieloma zmianami na wielu płaszczyznach - rozpoczęła swój wpis Margaret.

W dalszej części posta padły słowa, które kompletnie zdruzgotały jej fanów. Gwiazda poinformowała, że zawiesza działalność i znika ze sceny. Powodem tej decyzji jest jej zły stan zdrowia. Kobieta wyznała, że nie czuje się dobrze i potrzebuje odpoczynku.

- Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie - ogłosiła wokalistka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Margaret zawiesza karierę z powodu kłopotów ze zdrowiem

Na koniec wokalistka złożyła fanom noworoczne życzenia i zapowiedziała, że wróci na scenę, jak tylko upora się ze swoimi problemami.

- Już teraz życzę Wam więc wszystkiego co najlepsze na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę. Trzymajcie się ciepło. Wasza Gaja - zakończyła swoje ogłoszenie Margaret.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. TVN przekazuje pilne ostrzeżenie wszystkich banków w Polsce. Możecie stracić wszystkie pieniądze

To nagranie bije rekordy popularności 

Jej wielbiciele są są załamani, kompletnie nie spodziewali się takiego wyznania. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy ze wsparciem dla wokalistki. Fani życzą jej szybkiego powrotu do formy.

- Trzymaj się Gosia. Jak coś, to pamiętaj, że zawsze jesteśmy z Tobą i będziemy Cię wspierać. Odpoczywaj i wszystkiego dobrego. Będziemy czekać - napisała jedna z użytkowniczek Facebooka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska prosi fanów o pieniądze. Kwota ścina z nóg, sprawa jest ważna i pilna
  2. Na jaw wychodzą kolejne, porażające kulisy morderstwa Filipka. Ojciec chłopca przed śmiercią szukał pomocy na policji, ale to nie wszystko
  3. Co mówi o Tobie kształt małego palca? Będziesz zdumiony, jakie cechy ujawnia, nawet te, do których w życiu się nie przyznasz
  4. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
  5. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

źrodło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News