Margaret przekazała radosną nowinę. Wygadała się podczas koncertu

Margaret przekazała radosną nowinę. Wygadała się podczas koncertu Źródło: instagram/margaret_official/

Margaret podczas jednego z ostatnich koncertów, ku uciesze fanów, przekazała radosną nowinę. Choć niektórzy już od dawna się tego spodziewali, oficjalne potwierdzenie wokalistki wywołało powszechną radość.

Margaret rozważnie podchodzi do swojej kariery i choć nie stroni od publikacji w mediach społecznościowych, dokładnie selekcjonuje każde ze zdjęć, zanim podzieli się nim z fanami. Artystka dba o swoją prywatność i nie chce zdradzać wielu faktów z życia prywatnego. Zdecydowanie częściej mówi i pokazuje wszystko to, co związane z jej życiem zawodowym, jednak co jakiś czas zdarzy się jej przemycić pikantne nowinki ze swojej codzienności. Tym razem zdradziła niespodziewanie naprawdę wiele podczas koncertu. 

Margaret ukrywa chłopaka?

Na palcach jednej ręki można policzyć wywiady, w których jurorka "The Voice of Poland" wypowiedziała się na temat swojego związku z wokalistą reggae, Kacezetem. Oboje co prawda nigdy nie zaprzeczali, że łączy ich coś więcej i nie ukrywali swojej relacji, jednak starali się nie afiszować nią przy każdej możliwej okazji.

Mimo to na Instagramie wokalistki pojawiło się już kilka zdjęć z ukochanym, które wywoływały spore poruszenie wśród jej obserwatorów, a wszystko za sprawą dwuznacznych opisów, jakie zamieszczała. Gdy tylko pod jedną z fotek pojawiła się emotikona w kształcie pierścionka zaręczynowego, fani zaczęli dociekać czy rzeczywiście ze strony muzyka padło już magiczne pytanie. Para wciąż milczała, ale ostatnie słowa Margaret wskazują na to, że para wkroczyła już w kolejny etap. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wokalistka przekazała radosną nowinę 

Margaret przemierza właśnie Polskę w ramach swojej kolejnej trasy koncertowej. 2 października zagrała koncert w warszawskim klubie Stodoła, gdzie ku zaskoczeniu zgromadzonych, pojawił się również ukochany artystki. Nim jednak doszło do jego wspólnego wykonania piosenki, celebrytka postanowiła godnie go zapowiedzieć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać

2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

- Chciałabym zaprosić teraz na scenę swojego prywatnego narzeczonego - miała powiedzieć. 

Wygląda zatem na to, że do zaręczyn rzeczywiście doszło, a jak zawsze czujni internauci po raz kolejny mieli rację. Mimo poruszenia, jakie słowa artystki wzbudziły wśród jej fanów, ona sama znów milczy i od czasu koncertu nie zdecydowała się jeszcze na oficjalny komentarz i potwierdzenie zaręczyn. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niemieckie problemy dotarły do Polski. Mamy najgorsze prognozy w historii
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler
  4. Dominika Gwit założyła bardzo dopasowaną suknię. Fani przetarli oczy z wrażenia i wydali jednoznaczny werdykt
  5. Katarzyna Figura przyznała się do choroby. Smutne i szczere wyznanie  

Źródło: chilli zet  

Następny artykuł