Wiadomo od dawna, że Prawo i Sprawiedliwość nie boi się nowych wyzwań i projektów. Właśnie ogłoszono wielką zmianę w polskim rządzie. Jest nowy minister – sprawdźcie sami, kto obejmuje to stanowisko.

Dziś Kancelaria Prezydenta RP poinformowała, że zostanie ogłoszona zmiana w rządzie. Zgodnie z zapowiedzią – tak właśnie się stało. Znamy nowego ministra w rządzie Prawa i Sprawiedliwości. Jak również informowała kancelaria Andrzeja Dudy – jutro nowy minister zostanie zaprzysiężony.

Marek Zagórski nowym ministrem w rządzie

Zamiast Anny Streżyńskiej na stanowisku ministra cyfryzacji już wkrótce zobaczymy Marka Zagórskiego. Jak podkreślał premier Mateusz Morawiecki, aktualnie stanowisko ministra cyfryzacji jest szczególnie istotne, a to dlatego, że, jak mówił sam szef rządu: „już dzisiaj coraz częściej załatwiają swoje sprawy poprzez SMS-y i maila, nie muszą wychodzić z domu”.

We wtorek rano prezydent Andrzej Duda na wniosek premiera Mateusza Morawieckiego dokona zmiany w składzie rządu. Uroczystość ma się odbyć o 10. rano w Pałacu Prezydenckim; planowane jest podczas niej wystąpienie głowy państwa.

Marek Zagórski, który wkrótce będzie ministrem cyfryzacji, swego czasu pracował jako dziennikarz. Od 2016 pełnił funkcję sekretarza stanu w Ministerstwie Cyfryzacji.

WARTO PRZECZYTAĆ:

  1. Doda ma specjalne traktowanie! Haniebne poniżenie policji
  2. Szok w Skandalistach! Gwiazdor molestował lidera Bayer Full
  3. Z OSTATNIEJ CHWILI: Doda wyszła za mąż! Wzięła potajemny ślub

Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat


Nie uwierzysz, za co w tych krajach grozi kara śmierci! [ZDJĘCIA]

Źródło: wiadomosci.dziennik.pl

Zobacz również