Burza w PiS! Marek Suski na wylocie z partii
Wiadomości Pikio - 31 Maja 2018

Burza w PiS! Marek Suski na wylocie z partii

Marek Suski wpadł w ogromne tarapaty! Przez jego działania partia musi obecnie zmagać się z ostrą krytyką ze strony wyborców. Czy polityk zostanie wykluczony z szeregów Prawa i Sprawiedliwości, aby wyciszyć aferę?

Suski odwiedził w ostatnim czasie Chiny jako polski przedstawiciel. Wziął tam udział w konferencji "Dialog Komunistycznej Partii Chin ze światem", co wyraźnie nie spodobało się wyborcom.

Marek Suski w ogniu krytyki

Wielu internautów skrytykowało PiS za próby bratania się z komunistami. Suski odpowiedział więc szybko na te oskarżenia, próbując się bronić. - To nie było żadne wyrażenie sympatii do tej partii. Po prostu chcemy wzmocnić stosunki handlowe z Pekinem. W Chinach byłem na takim spotkaniu, ale uczestniczyłem też w rozmowach gospodarczych i w jednym panelu dot. nowych kierunków działań KPCh. I tyle. Na tej konferencji, na której byłem, byli przedstawiciele ze 115 krajów - powiedział Suski. - Jak Emmanuel Macron, Angela Merkel czy Donald Trump spotykają się z Xi Jinpingiem, to wiedzą, że on jest wysokim przedstawicielem Komunistycznej Partii Chin. Tam taka partia rządzi, innej władzy tam nie ma. Chiny są drugą gospodarką świata - dodał także polityk w rozmowie z wPolityce.

Próby sprostowania kontrowersji

- Jeżeli spotykamy się z Xi Jinpingiem to mamy świadomość, że to jest wysoki funkcjonariusz Komunistycznej Partii Chin. I co mamy zrobić? Możemy powiedzieć, że tylko jedna Polska nie będzie współpracować z Chinami - próbował także przekonywać Suski. Nie wiadomo jednak, czy argumentacja polityka przekona zbulwersowanych wyborców. PiS na ten moment wyraźnie się bowiem od niego odwróciło, unikając komentarza w kontrowersyjnej sprawie.Marek Suski Fot. TwitterMarek Suski Fot. TwitterChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Strona rządowa ATAKOWAŁA użytkowników! Doszło do włamania
  2. Skąd ogromna emerytura Kaczyńskiego? Wiemy dlaczego dostaje więcej od innych Polaków
  3. Wyciekł przebieg spotkania z Piotrowiczem! Użył FIKCJI
ZAMIANA
izabela_pekNagie zdjęcia i obsesja na punkcie Dudy - oto prawdziwa twarz kochanki posła Pięty!Czytaj dalej
Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News