Kompromitacja Suskiego, zapytali go o program PiS na nadchodzące wybory. "Nie znam sprawy, pomysłu, nie wiem, o co chodzi"

Kompromitacja Suskiego, zapytali go o program PiS na nadchodzące wybory. "Nie znam sprawy, pomysłu, nie wiem, o co chodzi" Źródło: youtube.com/tvrepublika

Marek Suski zaliczył wpadkę. Jedna z twarzy obozu rządzącego i jej bardzo aktywny polityk w dość niezręczny sposób wypowiadał się o programie swojej partii na nadchodzące wybory. Jak się okazuje, poseł nie jest do końca świadom tego, jaki program będzie miało reprezentowane przez niego ugrupowanie.

Marek Suski zadziwił widzów telewizji Wirtualnej Polski. Dyskusja, w jaką wdał się polityk partii, dotyczyła kontrowersyjnej ustawy zmieniającej prawo prasowe i status dziennikarza. Szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów nie potrafił wypowiedzieć się nawet słowa na temat planowanej zmiany przepisów, czym zaskoczył nie tylko dziennikarza, ale całą widownię programu.

Marek Suski nie zna programu partii. Poseł nie wie o ustawie dotyczącej prasy

Mimo że ustawa regulująca polskie media jest tematem bardzo kontrowersyjnym i nie raz poruszanym publicznie, to jedna z największych twarzy ugrupowania nie potrafi o niej rozmawiać. Mimo że pozycja Marka Suskiego w PiS-ie nie podlega żadnej wątpliwości, to jego wiedza merytoryczna na temat programu partii jest zadziwiająco niska.

- Nie znam sprawy, tego pomysłu - nie wiem, o co chodzi. Ale jak znam zasadę samorządności, to jeżeli byłby samorząd, sami dziennikarze by się wybierali - mówi polityk Prawa i Sprawiedliwości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wpadka przed wyborami?

Nie da się ukryć, że w momencie, w którym jedna z ważniejszych person swojej partii w takich słowach mówi o jednym z głównych projektów ogłaszanych przez Prawo i Sprawiedliwość można poczuć zniesmaczenie.

Dzisiaj grzeje: 1.  Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
2. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Możliwe jednak, że Marek Suski specjalnie nie mówił o planach projektu, chcąc go zasłonić przed opinią publiczną. Nie da się ukryć, że ustawa jest dość kontrowersyjna, więc możliwe, że środowiska PiS-u nie chcą jej pokazywać przed wyborami. Sam poseł nie zdecydował się na dalsze komentarze w sprawie ustawy i swojego szokującego wystąpienia w telewizji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dadzą nawet 110 tys. zł. Jest jeden haczyk
  2. Kochanka męża zmarła i zostawiła mu maleńkie dziecko. Mężczyzna chce je wychować razem z bezpłodną żoną
  3. Ofiara bogacza przerwała milczenie. "Byłam gwałcona nawet trzy razy dziennie"
  4. Kobieta pomyłkowo wysłała SMS na zły numer. Za nic nie mogła przewidzieć wydarzeń, które wydarzyły się chwilę później
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł